Трикоптер Syma X51 170мм (Black)

Код: 618279

Syma X51 – це новий трикоптер, який має унікальний дизайн. Він легкий в управлінні та стабільний у польоті. Модель оснащена чотирма роторами і за великим рахунком є квадрокоптером. Два ротора з чотирьох розміщені на одній осі назустріч один одному. Своїм зовнішнім виглядом модель нагадує космічний корабель з фантастичних фільмів. Завдяки своїй конструкції Syma X51 є дуже міцним і стійким до падіння, так як його лопаті надійно захищені.

Трикоптер Syma X51 дуже стабільний у польоті і легко керується. Він здатний практично зависати в повітрі. А міцна і стійка до падінь конструкція із захищеними лопатями та якісним пластиком, збережуть коптер при можливих численних падіннях.

 

Трикоптер має два режими витрат (швидкості польоту). Повільний режим і швидкий, повільний розрахований на новачків, швидкий на пілотів з певним досвідом. Для безпечних польотів обирайте режим собі під силу і завжди враховуйте наявність вільного простору.

 

 

Трикоптер Syma X51 вміє виконувати сальто на 360 після натискання на кнопку. Пропонує користувачеві унікальний автоматичний режим польоту – режим «автоматична воронка». У цьому режимі модель обертається навколо однієї точки, при цьому утримуючи напрямок передньої частини на точку (центр кола). Для виконання маневру необхідний выльний простір.

Має функцію повідомлення про низький заряд акумулятора. Якщо заряд закінчується і політ необхідно завершувати, світлові індикатори моделі почнуть блимати. Модель оснащена LiPo акумулятором, ємності якого досить для 5-6 хвилин польоту в залежності від його інтенсивності.

Трикоптер Syma X51 170мм (Black)