Гамак Xiaomi ZaoFeng Parachute Cloth (Green)

Код: 640558
Очікується
899 грн

Гамак з парашутної тканини

Для виготовлення парашутів використовується щільний нейлон, який часто застосовують у спецодязі та спорядженні для екстремальних видів спорту. Крім високої міцності, властивостями цієї тканини є її стійкість до стирання та розривів, завдяки чому гамак може витримати навантаження до 300 кг.

Надміцний альпіністський строп

Для підвішування гамака використовується особливо міцний строп з поліпропіленових волокон. Завдяки своїм властивостям, такі стропи часто використовують військові та рятувальні служби. Кожен строп складає 2 метри в довжину й має 5 вузлових точок. Ви можете спокійно насолоджуватися атмосферою природи у будь-якому місці, не турбуючись про дрібниці.

Міцний карабін з вуглецевої сталі

Карабін для підвішування гамака виготовлений з високоякісної вуглецевої сталі, що пройшла воронування для захисту від корозії. Це не лише збільшує термін його служби, а й створює приємну матову текстуру. Крім того, D-подібна форма карабіна вирізняється своєю простотою та надійністю.

М'який, як подих вітру

Поверхня гамака виконана з м'якої тафти 210Т, яка за своєю м'якістю значно перевершує брезент або нейлон. Вона пропускає повітря, не прилипає від поту, швидко сохне, дозволяє повністю розслабитися і відчути себе у хмарах.

Швидке встановлення

На відміну від звичайних гамаків, для підвішування яких потрібно плести складні вузли, гамак Zaofeng спирається, перш за все, на міцність стропів. На кожному стропові є по 5 точок підв'язки, до яких приєднується карабін. Достатньо лише один раз обмотати строп навколо дерева, вставити карабін, і можна спокійно насолоджуватися природою.

Легкий та компактний

На відміну від звичайних гамаків, гамак Zaofeng займає дуже мало місця при перенесенні і важить всього 700 г - його можна без проблем покласти в сумку або рюкзак. Крім того, прямо в гамак вшитий чохол для перенесення, який неможливо загубити.

Примітка:

  • Обидві сторони гамака слід підвішувати на однаковій висоті
  • На підвішеному гамаку не слід знаходиться стоячи
  • Рекомендована висота нижньої частини гамака над землею - 20-40 см
  • При використанні дітьми під гамак рекомендовано покласти надувну подушку
Гамак Xiaomi ZaoFeng Parachute Cloth (Green)
Очікується
899 грн