Замок для шафи/тумби Xiaomi Yeelock Smart Drawer Cabinet Lock (White)

Код: 639493
Очікується
649 грн

Замок для шафи/тумби Xiaomi Yeelock Smart Drawer Cabinet Lock (White)

Xiaomi Yeelock – це розумний замок для шафки, шухляди або тумби. Він керується зі смартфона, має функцію автоматичного блокування та розблокування, а також сповіщає про спробу злому. З ним можна без побоювання зберігати важливі документи та цінні речі в ящику стола, замкнути ліки або гострі предмети у шафці, щоб убезпечити дитину та багато іншого.

Особливості:

  • Керування зі смартфона через Bluetooth
  • Сповіщення про спробу злому
  • Функція автоматичного блокування та розблокування
  • Просте встановлення
  • Близько 2 років автономної роботи

Просто, надійно, непомітно

Замок Xiaomi Yeelock Smart Drawer Cabinet Lock зроблений з надійного ABS пластику і має міцний металевий «язичок» з антикорозійною обробкою. Він кріпиться всередині будь-якого ящика або шафи за допомогою двосторонньої клейкої стрічки. Подібне приховане встановлення має низку переваг, оскільки ніяк не впливає на дизайн меблів, не займає багато місця та не вимагає свердління отворів.

Немає замкової щілини – не потрібен і ключ

Цей розумний замок керується зі смартфона через Bluetooth та спеціальний додаток. Тобто ви можете замкнути ящик або тумбочку навіть з іншого кутка кімнати, головне, щоб телефон був у радіусі дії Bluetooth-модуля замку.

Функціональний мобільний додаток

Фірмовий мобільний додаток дозволить легко керувати всіма функціями Xiaomi Yeelock. Він дозволяє блокувати/розблокувати замок у будь-який час, встановлювати таймер, показує заряд батарейок, а також може попередити про спробу злому ящика під час вашої відсутності.

Автоматичне блокування

Xiaomi Yeelock з функцією автоматичного замикання подбає, щоб все важливе було завжди під замком. Навіть якщо ви забудете активувати засувку у додатку, вона автоматично закриється через встановлений інтервал часу.

Економне енергоспоживання

Живиться замок від двох стандартних батарейок типу ААА, яких завдяки його ультранизькому енергоспоживанню вистачає приблизно на 2 роки безперервної роботи. При цьому поточний рівень заряду будь-якої миті можна подивитися у додатку на смартфоні. А щоб уникнути замикання важливих документів через остаточно розряджені батарейки, у замку є опція автоматичного розблокування при їх низькому заряді.

Замок для шафи/тумби Xiaomi Yeelock Smart Drawer Cabinet Lock (White)
Очікується
649 грн