Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Вiдео
Відгуків2
Питання-відповіді1

Масажер для ніг Naipo 2 в 1 (Shin, Foot) (Grey)

3.7
Код:624876
Масажер для ніг Naipo 2 в 1 (Shin, Foot) (Grey) video preview
Масажер для ніг Naipo 2 в 1 (Shin, Foot) (Grey) фото
Масажер для ніг Naipo 2 в 1 (Shin, Foot) (Grey) фото
Масажер для ніг Naipo 2 в 1 (Shin, Foot) (Grey) фото
Масажер для ніг Naipo 2 в 1 (Shin, Foot) (Grey) фото
Масажер для ніг Naipo 2 в 1 (Shin, Foot) (Grey) фото
Масажер для ніг Naipo 2 в 1 (Shin, Foot) (Grey) фото
2 / 7
Немає в наявності
6 499

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Масажер для ніг Naipo 2 в 1 (shin, foot)

Подбайте про свої ноги. Незручне взуття, великі навантаження або активна робота в постійному русі погано позначаються на їх стані. І допомогти вам в кінці довгого виснажливого дня зможе масажер для ніг Naipo 2 в 1.

Він поєднує в собі сучасні технології й традиційні техніки масажу, знімаючи втому й забезпечуючи вам справжню насолоду від дбайливого й глибокого впливу на ваші ступні та ікри. Довірте свої ноги Naipo 2 в 1 й відпочиньте від повсякденних турбот.

Багатофункціональний масаж ніг

Масажер Naipo 2 в 1 спеціально розроблений, щоб ви отримали максимум комфорту та користі. Він забезпечує всебічну турботу про ваші ноги, в тому числі пальці, підошви, п'яти та литки.

Цей прилад використовує масаж Шиацу для ступнів та компресійний вплив на ікри, а режими вібрації та нагрівання роблять його ще більш ефективним. Всі ці функції об'єднуються разом, щоб дати вам захоплюючий і розслабляючий масаж ніг.

Особливості масажера для ніг Naipo 2 в 1:

  • Призначений для 2-х зон: ступнів і литок
  • Роликовий масаж Шиацу, режими нагрівання та вібрації для ступнів
  • Повітряна компресія для литок
  • Складана конструкція
  • Зручне керування за допомогою сенсорних панелей

Шиацу – шлях до здоров'я та гарного самопочуття

Шиацу (в перекладі з японської означає «тиск пальцем») – це точковий масаж, що впливає на певні ділянки тіла для поліпшення здоров'я і позбавлення від різних захворювань.

Він виник в Японії, де офіційно визнаний методом терапії, а потім поширився по всьому світу. Масаж Шиацу широко застосовують для загального оздоровлення організму, зняття напруги та втоми.

Унікальна компресійна терапія

У розгорнутому вигляді цей масажер може одночасно розминати ступні та ікри. Для останніх він використовує спеціальну техніку стимулювання за допомогою компресії, коли повітря подається під тиском відразу з декількох напрямків. Воно циркулює всередині масажера, впливаючи на ваші ноги. Це покращує кровообіг, ефективно знімає втому, заспокоює м'язи та запобігає спазмам.

Просте керування

Всіма функціями масажера легко керувати за допомогою двох сенсорних панелей. Вони дозволяють обирати режими стимуляції ступнів або литок, а також поєднувати та комбінувати варіанти впливів. Панелі розташовані таким чином, щоб вам було зручно використовувати їх в будь-якому положенні масажера – відкритому чи закритому – і активуються відповідно до вибраного варіанта.

Безпечне використання

Ви можете розслабитися і повністю віддатися приємним відчуттям. Про все інше подбає Naipo 2-в-1. Пристрій оснащений функцією автоматичного вимкнення та захистом від перегріву. Через 15 хвилин з початку роботи він сам вимкнеться, забезпечуючи оптимальний час масажу та безпеку роботи приладу.

Модний і практичний

З першого погляду на масажер Naipo ви розумієте, що перед вами сучасний пристрій. Модний дизайн у стилі Hi-Tech та практична складана конструкція роблять його не лише вашим особистим масажистом, а й оригінальною деталлю інтер'єру. А знімні накладки полегшують догляд та чищення приладу. Подаруйте собі та своїм близьким можливість отримати розкішний розслабляючий масаж ніг будь-якої миті, прямісінько у себе вдома.

Найпопулярніші запити в категорії Масажер для ніг Naipo 2 в 1 (Shin, Foot) (Grey)