Бездротова приставка Apple TV (4th generation) 32GB MR912RS/A

Код: 622219
Кешбек 123 грн
6 199 грн
Кешбек 123 грн
від 248 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  У телебачення є майбутнє

  Телевізор — важлива частина нашого життя. Ми збираємося перед екраном з сім'єю або друзями, дивимося кіно, спортивні трансляції та шоу. Але останнім часом стало помітно, що телебачення ніби зупинилось в розвитку та переживає не найкращі часи. Настав переломний момент. Стало очевидно, що майбутнє телебачення - за додатками. Вони з'являються на наших екранах все частіше та частіше. Ми вирішили піти далі та створили нову платформу — операційну систему tvOS, що дозволяє абсолютно по-новому взаємодіяти з телевізором. Це Apple TV нового покоління, наступний етап розвитку телебачення.


   

  Все починається з додатків


  Майбутнє телебачення за додатками. На мобільних пристроях та комп'ютерах ви давно вже користуєтеся додатками для доступу до різноманітних розваг. Така ж можливість має бути і у вашій вітальні — прямо на телевізорі. Додатки дозволяють вам самому вибирати, що вам дивитися, де та коли. З Apple TV нового покоління і новою потужної системою tvOS розробники відкривають для глядачів можливості, які перевернуть уявлення про телебачення. Телевізор стане таким само персональним пристроєм, як iPhone або iPad.


   

  Повний ящик розваг

  Фільми з iTunes, від голлівудських блокбастерів до незалежного кіно. Спортивні події і новини. І це далеко не все. Чим більше у вас додатків, тим ширший вибір.

   

  Ігри та програми на телевізорі. Мало не здасться.

  App Store тепер є і на екрані телевізора. І це не тільки можливість грати в захоплюючі ігри на великому екрані — уявіть, що за допомогою додатків ви зможете перетворити вітальню в фітнес-студію або навчальну аудиторію. Або влаштовувати сімейні вечори ігор перед великим екраном. Нам самим не терпиться дізнатися, як розробники будуть використовувати нашу платформу.


   

  Телевізійний дебют передових технологій


  З появою iPhone і iPad розробники технологій зосередилися на невеликих пристроях, які поміщаються в кишені або сумці. Але прийшов час застосувати нові технології і до телевізора, щоб взаємодіяти з ним було цікавіше і зручніше. З Apple TV нового покоління, операційною системою tvOS, переробленим інтерфейсом і пультом Apple TV Remote з інтерактивною поверхнею телевізор набуває нове життя.


   

  Ви ще не бачили такого телебачення


  Іноді буває дуже непросто вибрати, що подивитися. Доводиться нескінченно натискати на кнопки, пробираючись крізь перевантажені меню і громіздкі списки. З Apple TV нового покоління це залишилося в минулому. Вам більше не потрібно плутатися в десятках кнопок — тепер телевізор розуміє ваші жести. Всі можливості для розваг — у вас перед очима. Ви контактуєте з екраном безпосередньо, навіть сидячи на іншому кінці кімнати.


   

   

  Кнопки поступаються місцем жестам

  Сенсорні технології назавжди змінили способи взаємодії з телефоном. Прийшов час телевізійного пульта. Прокручуйте, обирайте і переміщайтеся по екрану свого телевізора, просто змахуючи великим пальцем по інтерактивній поверхні нового Apple TV Remote.


  У пульт Apple TV Remote вбудована інтерактивна поверхня. Вона дозволяє використовувати жести змахування та прокручування, а також переміщатися по екрану і вибирати елементи меню. Вам більше не доведеться нескінченно натискати кнопки зі стрілками, щоб обрати потрібний пункт зі списку. А перемотування вперед або назад стало найбільш точним. Замість того, щоб користуватися незручними кнопками, з якими так важко відмотати в потрібне місце, можна жестом змахування пересунути повзунок по часовій шкалі та обрати сцену за допомогою превью. Екран телевізора миттєво реагує на кожен рух пальця по інтерактивній поверхні. Це відбувається настільки природно, що ви здивуєтеся, як обходилися без цього раніше.
   

  Нове життя вашого телевізора — з пультом Apple TV Remote, оснащеним інтерактивної поверхнею. Ви зможете користуватися додатками та грати в ігри прямо у себе в вітальні.

   


   
  Бездротова приставка Apple TV (4th generation) 32GB MR912RS/A
  Кешбек 123 грн
  6 199 грн
  Кешбек 123 грн
  від 248 грн/міс