Моноколесо InMotion SCV V5 (black)

Код: 604119
 • Діаметр коліс 14 дюймів
 • Вага пристрою 10,5 кг
 • Допустиме навантаження 120 кг
 • Максимальна швидкість До 18 км / г
 • Потужність мотора 450 Вт
 • Запас ходу До 15 км
Кешбек 219 грн
11 499 грн
- 4 %
Ваша знижка 500 грн
11 499 грн
10 999 грн
Кешбек 219 грн
від 550 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів
  • Діаметр коліс 14 дюймів
  • Вага пристрою 10,5 кг
  • Допустиме навантаження 120 кг
  • Максимальна швидкість До 18 км / г
  • Потужність мотора 450 Вт
  • Запас ходу До 15 км

   

   

  Моноколесо InMotion SCV V5

  SCV V5 - компактне та легке моноколесо від компанії InMotion. Завдяки ряду впроваджених інновацій InMotion SCV V5 вважається одією з кращих моделей на ринку.

   

  Загальні дані

  Модель отримала 14-ти дюймове колесо, яке розташоване під обтічниками, що виготовлені з легкого сплаву. Конструкція InMotion SCV V5 робить колесо надзвичайно легким та маневреним. Очевидна перевага такої конструкції - за рахунок скорочення ваги пробіг колеса збільшився вдвічі.

   

  Ходові показники

  Легка вага 10.5 кг пристрою поєднується з потужним мотором і ємною батареєю. Максимальна швидкість руху складає 18 км / год, а повний пробіг на одному заряді батареї - до 15 кілометрів.

   

  Інновації

  Модель InMotion SCV V5 отримала ряд інновацій:

   
  • DIY - набір стікерів для бічних панелей колеса, який зможе підкреслити вашу індивідуальність і викликати захоплення оточуючих людей;
  • Доступ до функцій управління моноколесом відбувається через додаток для смартфонів iOS / Android;
  • У додатку на смартфоні ви можете побачити дані про добовий пробіг, максимальну швидкість та маршрут;
  • Travel Bag - висувна ручка моноколеса, яка працює по типу дорожньої сумки. Ручка використовується для полегшення транспортування пристрою. Для того щоб скористатися цією функцією, вам потрібно просто потягнути вгору за ручку. Після чого можна котити моноколесо за собою як звичайну сумку на коліщатках.
   

  Особливості

  Моноколесо InMotion SCV V5 комплектується адаптивними LED фарами. Залежно від напрямку руху, фари автоматично перемикаються в режим червоних габаритних вогнів.

   

  Як це працює

  Після того як ви запустите пристрій, гіроскоп вирівняє моноколесо вертикально, і воно буде готове для руху. Далі вам потрібно висунути панелі-підставки для ніг, встати на них та регулювати режим руху. Торкніться передньою частиною стопи бічної панелі, і моноколесо поїде вперед. Зіпріться п'ятою - і SCV V5 реверсом поїде назад. Повороти на колесі виконуються шляхом натискання тільки однією ногою на педаль-панель.
   

  10 Причин купити моноколесо в ЦИТРУС

  1. Авторизований дистриб'ютор InMotion в Україні.

  Це означає, що ви отримаєте офіційний пристрій від InMotion, зроблений на конвеєрній лінії заводу з усіма експлуатаційними нормами, технічними характеристиками з дотриманням всіх стандартів виробництва і допусків якості.

   

  2. Все всі пристрої адаптовані до зарядки в українських електромережах.

  Це означає, що ви можете заряджати свій пристрій від звичайної розетки 220В не боячись зіпсувати акумулятор пристрою. Відсутній ризик загоряння Li-Ion акумулятора під час зарядки, чого немає у пристроїв, призначених для інших ринків продажів.

   

  3. Тестування кожної партії та контроль якості на заводі виробника.

  Представник компанії ЦИТРУС перебуваючи на заводі, забезпечує додатковий QC (quality control) – 100% контроль якості, шляхом відбору тестових зразків виготовленої партії та вибракування пристроїв, які не пройшли внутрішні тестування.

   

  4. Інженери сервіс-центру, пройшли підготовку та стажування на заводі виробника.

  Щоб забезпечити максимально якісний ремонт при виникненні гарантійного випадку, інженери компанії пройшли 3-х місячне стажування безпосередньо на конвеєрній лінії в складальних цехах компанії InMotioin.

   

  5. Офіційний сервіс-центр с оригінальним обладнанням від виробника.

  Сервіс-центр має обладнання, на якому проходило стажування інженерів на заводі виробника, завдяки чому діагностика, ремонти та обслуговування здійснюються з усіма регламентами допусків компанії InMotion.

   

  6. Кращі комплектуючі на ринку. Процесор від ARM, акумулятор Samsung.

  У всіх пристроях від InMotion встановлений центральний процесор від титулованого виробника ARM Limited, якість підтверджена співпрацею з усіма виробниками смартфонів. Флеш-пам'ять і довговічна батарея від корейського виробника Samsung.

   

  7. Завжди в наявності всі комплектуючі та запасні частини.

  Склад запчастин, акумуляторів та витратних матеріалів дозволяє проводити ремонт та після гарантійне обслуговування у стислі терміни, в рамках встановленого законодавства України.

   

  8. Офіційна гарантія на території України.

  Гарантійне обслуговування поширюється на пристрої, куплені в авторизованих точках продажу мережі ЦИТРУС. Усі інші пристрої, нелегально, ввезені до України та куплені не в офіційного дилера – під гарантійні зобов'язання не підпадають.

   

  9. Післягарантійний сервіс та підтримка.

  Після завершення гарантійного терміну, ви можете продовжувати обслуговувати та ремонтувати свої пристрої від InMotion в нашому сервіс-центрі. Пристрої від InMotion куплені неофіційно або ввезені нелегально до України, можуть також обслуговуватися до сервіс-центрі на загальних умовах.

   

  10. Гарантійний термін обслуговування.

  Термін дії обмеженої гарантії становить 12 місяців з дня покупки. Протягом цього терміну, при виникненні гарантійного випадку, ремонт буде проведений безкоштовно в рамках законодавства України.

  Моноколесо InMotion SCV V5 (black)
  Кешбек 219 грн
  11 499 грн
  - 4 %
  Ваша знижка 500 грн
  11 499 грн
  10 999 грн
  Кешбек 219 грн
  від 550 грн/міс