Мікрофон Blue Microphones Nessie (Black Silver)

Код: 623873
Кешбек 70 грн
4 435 грн
- 20 %
Ваша знижка 896 грн
4 435 грн
3 539 грн
Кешбек 70 грн
від 178 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Мікрофон Blue Microphones Nessie

  Мікрофон Nessie від компанії Blue Microphones – універсальний гаджет для використання вдома, на робочому місці та в поїздках. Він призначений для запису вокалу, інструментів, озвучування та багато чого іншого. Пристрій автоматично адаптується до всього, що ви робите, застосовуючи професійну обробку, має вбудований поп-фільтр та якісний амортизатор для отримання чистого звуку. Цей USB-мікрофон забезпечить вам бездоганне звучання музичних демо-записів, подкастів, різних інтерв'ю та YouTube-роликів.

   

  Переваги Blue Microphones Nessie:

  • Адаптивна обробка в режимі реального часу
  • Вбудовані фільтри та амортизатор
  • 3 режими запису
  • Вихід для навушників
  • USB-підключення
  • Сумісний з ПК та Mac (без необхідності встановлення драйверів)
  • Гнучке кріплення для регулювання положення мікрофону
   
   

  Миттєве поліпшення та обробка звуку

  Nessie - це найрозумніший USB-мікрофон, який ви коли-небудь зустрічали. Фактично, це єдиний мікрофон, який автоматично застосовує еквалайзер, де-Ессер, стиснення та контроль рівня в реальному часі, щоб миттєво поліпшити якість запису звуку. Nessie навіть пристосовується до того, що ви записуєте, застосовуючи різні рівні обробки, щоб ваш звук залишався насиченим та чітким

   
   

  Все, що вам потрібно – в одному пристрої

  Ніхто не хоче чути ці два слова: «Продається окремо». Ось чому в цей мікрофон включили все, що потрібно для якісного запису. Nessie повністю оснащений професійними інструментами студійної обробки для контролю звуку під час запису.

  Основною фішкою пристрою стала конденсаторна капсула з кардіоїдною діаграмою спрямованості, властива студійним мікрофонам. А завдяки антивібраційному кріпленню та поп-фільтру ви можете нарешті попрощатися з випадковими мікрофонними шумами, тремтінням та звуками, які псують ідеальний трек.

   
   

  Не відволікайтеся ні на що

  У Nessie передбачено роз'єм, до якого можна під'єднати навушники для прослуховування та моніторингу запису в реальному часі, що дає змогу уникнути відволікаючого запізнювання. При цьому регулювання гучності навушників та кнопка миттєвого відключення звуку розташовані на самому мікрофоні. Вам не обов'язково бути студійним звукорежисером, щоб отримати професійні результати. Просто зосередьтеся на процесі та залиште інше Nessie

   
   

  Гнучкість налаштувань та конструкції

  Завдяки унікальному дизайну та дуже гнучкому кріпленню, Nessie можна відрегулювати під ситуацію в будь-який момент – незалежно від того розмістили ви її на столі чи тримаєте в руках. А для більш точного запису мікрофон має 3 режими, кожний з яких призначений для автоматичного встановлення унікальної комбінації обробки звуку:

   
  • Вокал - знижує рівень високочастотного звучання та додає де-ессер, забезпечуючи багатий «радіо» -голос для начитки подкастів, озвучення та інших медіа-проектів.

  • Музика - дає можливість всім аудіопроцесорам деталізовано писати інструменти.

  • Без обробки - дає змогу записувати голос чи інструменти без спеціальної обробки для подальшого пост-продакшну.
   

  Легке під'єднання

  Mac чи звичайний ПК, в студії чи в дорозі – для Nessie немає ніякої різниці. Він легко під'єднається до будь-якого пристрою та працює без встановлення додаткових драйверів. Просто під'єднайте девайс за допомогою USB-кабелю та можете починати запис. Незалежно від того, де ви записуєте, Nessie забезпечить звук студійної якості в зручному форматі мікрофону «все в одному».

   
  Мікрофон Blue Microphones Nessie (Black Silver)
  Кешбек 70 грн
  4 435 грн
  - 20 %
  Ваша знижка 896 грн
  4 435 грн
  3 539 грн
  Кешбек 70 грн
  від 178 грн/міс