Мікрофон Blue Microphones Snowball (Black)

Код: 603704
2 товари Black
колір Black
 • Black
  2 319 грн
 • Silver&Black
  2 319 грн
Кешбек 46 грн
2 772 грн
- 16 %
Ваша знижка 453 грн
2 772 грн
2 319 грн
Кешбек 46 грн
від 111 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги

  • Професійний конденсаторний USB-мікрофон
  • Якісні записи музики в домашніх умовах 
  • Стильний зовнішній вигляд
  • Зручна підставка, що регулюється
   

   

  Навіщо і кому це потрібно

  Незважаючи на величезну різноманітність видів, професійні музиканти вибирають конденсаторний мікрофон, або, як його ще називають, динамічний. Такий мікрофон не потребує зовнішнього джерела живлення і має рівномірні частотні характеристики.

   

  Конденсаторний мікрофон відмінно підходить для запису голосу в студії. Він володіє кардіоїдною діаграмою звукознімання, а також рівномірними частотними характеристиками. Такий мікрофон робить голос більш живим, наповнює його барвами, передає всі відтінки розмовної мови.

   

  Детальний опис

  Blue Microphones Snowball - це професійний конденсаторний USB-мікрофон, виготовлений компанією Blue Microphones - відомим розробником та виробником високоякісних мікрофонів. Blue Microphones Snowball сумісний з комп'ютерами, які працюють на Mac OS та Windows, а також його можна використовувати з iPad.

  Цей мікрофон призначений як для професійних музикантів, так і для любителів. Девайс дозволяє робити якісні записи музики як в домашніх умовах, так і в студії. Blue Microphones Snowball забезпечує відмінну якість звуку при проведенні конференцій. 

  Особливістю пристрою є те, що для роботи з мікрофоном Blue Microphones Snowball не потрібно встановлювати додаткових драйверів. Мікрофон працює в режимі plug n 'play. 

  Для того, щоб здійснити якісний звукозапис, досить завантажити на комп'ютер звукозаписуючу програму типу GarageBand або іншу. 
   
   

  Blue Microphones Snowball розташований на зручній, регульованій підставці. Він має дві конденсаторні капсулі та три спрямованості, які перемикаються: кардіоїдну, кардіоїдну з -10 дБ pad і всеспрямовану. Це дозволяє максимально якісно передавати звучання окремих інструментів або голосів та цілих груп.

   

   

  Мікрофон Blue Microphones Snowball має широкі можливості використання: від виступів зі сцени до студійної звукозапису, від подкасту до широкомасштабних конференцій. У будь-якій ситуації він забезпечить чудову якість звуку.

  Мікрофон Blue Microphones Snowball (Black)
  Кешбек 46 грн
  2 772 грн
  - 16 %
  Ваша знижка 453 грн
  2 772 грн
  2 319 грн
  Кешбек 46 грн
  від 111 грн/міс