Мікрофон Blue Microphones Yeti (Silver)

Код: 603274
Кешбек 104 грн
5 236 грн
Кешбек 104 грн
від 210 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Мікрофон Yeti є одним з найбільш передових та універсальних, багаторежимних USB мікрофонів. Оснащений трьома капсулями, дозволяє використовувати чотири різних режими, мікрофон Blue Yeti є досконалим інструментом для створення дивовижних записів прямо на вашому комп'ютері. Володіючи вийнятковим звуком і продуктивністю, Yeti може передати звук вражаючої ясності, невластивої іншим USB мікрофонам.

   

   

  Інноваційний потрійний капсуль мікрофона Blue Yeti дозволяє записати звук в наступних режимах: стерео, кардіоїдний, всенаправлений або двонаправлений (вісімка).

   

  Yeti обладнаний високоякісним аналогово-цифровим перетворювачем для обробки і передачі високоякісного цифрового звуку безпосередньо на комп'ютер. Також є вбудований підсилювач для навушників для моніторингу з нульовою затримкою, управління гучністю навушників, перемикач режиму захоплення звуку, кнопка миттєвого відключення звуку (mute) та кнопка посилення мікрофона. Драйвери для установки не потрібні - просто підключіть Yeti до вашого ПК або Mac, запустіть ваше музичне програмне забезпечення і можете приступати до запису дивовижних треків!

   

  Чотири режими. Нескінченні можливості.

  Обертаючи перемикач, ви можете вибрати відповідний режим запису з представлених в Yeti.

   

  Кардіоїдний режим

  Кардіоїдний є найбільш часто використовуваним режимом. Якщо ви записуєте вокал, підкасти, або голос за кадром, кардіоїда буде кращим вибором. Записуючи в цьому режимі, звук захоплюється безпосередньо перед мікрофоном, в той час як звук праворуч та ліворуч не захоплюється. Тому джерело звуку повинне бути розташованим перед мікрофоном Blue Yeti. Кардіоїдний режим дозволить вам досягнути найчистішого і багатого звучання, але не передаватиме легкості та ефекту присутності.

  Стерео режим

  Стерео режим ідеально підходить для запису реалістичного стереозвучання. Для початку, направте мікрофон на джерело звуку, який ви хочете записати (передньою частиною мікрофона, тим боком, на який нанесено логотип Blue). Залежно від інструменту або звуку, який ви хочете записати, встановіть мікрофон на відстані від 5 см до декількох десятків сантиметрів. Вловивши баланс, ви отримаєте однаковий рівень сигналу в лівому і правому каналах. Якщо ви хочете підняти рівень сигналу в правому каналі, перемістіть джерело звуку трохи в праву сторону по відношенню до мікрофона (як ніби перебуваєте збоку від мікрофона), і якщо ви хочете підняти рівень в лівому каналі - перемістіться ліворуч. Крім того, ви можете записувати всі треки тільки по центру, а вже потім регулювати баланс при мікшуванні.

  Всеспрямований режим

  Всеспрямований режим дозволяє вловлювати звук рівномірно з усіх боків. Цей режим ідеально підходить для запису групи музикантів, що грають одночасно, записи розмови між декількома людьми, які знаходяться в одному приміщенні, конференц-зв'язку, або будь-яких інших ситуацій, де необхідно створити ефект присутності. Так як звук захоплюється з усіх боків, положення мікрофону не критичне, але тим не менш, краще направляти передню частину мікрофону на первинне джерело звуку, який ви хочете записати.

  Двонаправлений режим

  У двонаправленому режимі мікрофон вловлює звук з передньої та задньої сторін мікрофону, в той час, як звуки з бічних не захоплюються. Двонаправлений режим дуже корисний для того, щоб домогтись м'якого звучання музичних інструментів, та ідеально підходить для запису інтерв'ю з двома, або більше, співрозмовниками. При розміщенні мікрофону між двома, або більше, джерелами можна домогтись природного звучання без складнощів з використанням декількох мікрофонів.

  Мікрофон Blue Microphones Yeti (Silver)
  Кешбек 104 грн
  5 236 грн
  Кешбек 104 грн
  від 210 грн/міс