Мікрофон Blue Microphones Yeti Nano (Shadow Gray)

Код: 638580
2 товари Gray
колір Gray
 • Gray
  3 881 грн
 • Red
  3 881 грн
Кешбек 77 грн
3 881 грн
Кешбек 77 грн
від 156 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Мікрофон Blue Microphones Yeti Nano

  Yeti Nano – це USB-мікрофон преміум класу, призначений для запису подкастів, музичних інструментів, озвучення роликів для YouTube, спілкування у Skype та ін. Він може записувати або транслювати аудіо в якості 24 біти, має компактний дизайн та функцію Plug-and-Play для миттєвого під’єднання до ПК або Mac. Yeti Nano чудово підійде для блогерів, мовних компаній та всіх, хто має потребу у професійному звуці для роботи або творчості.

  Особливості:

  • Професійний мікрофон для озвучення, запису подкастів, потокового мовлення та ін
  • 2 режими запису на вибір: всеспрямований та кардіоїдний
  • Під’єднання через USB
  • Функція Plug-and-Play для швидкого встановлення без додаткових драйверів
  • Аудіовихід для навушників з нульовою затримкою
  • Сумісність з ПК та Mac
  • Корисне програмне забезпечення
  • Стійка металева підставка з можливістю регулювати кут нахилу

  Висококласний звук для будь-яких завдань

  З Yeti Nano ви отримаєте кришталево чітке аудіо для будь-яких своїх проектів. Усередині мікрофона приховані дві запатентовані конденсаторні капсули, спеціально налаштовані для того, щоб голос звучав виключно чітко у будь-якій ситуації. А підтримка високоякісного запису у 24-біт/48 кГц виведе ваші подкасти, відео або трансляції на новий рівень.

  Зручність та досконала зовнішня естетика

  Кожен аспект Yeti Nano розроблений, щоб допомогти вам без проблем записувати та транслювати аудіо. Стійка металева підставка дозволяє легко розмістити мікрофон на столі та регулювати кут нахилу. Елегантний дизайн та компактний розмір допомагають йому ідеально вписуватися у будь-яке робоче місце та мати гарний вигляд у кадрі.

  Максимальне охоплення та гнучкість налаштування

  Плануєте записувати одне джерело звуку або кілька одночасно? Yeti Nano з двома режимами спрямованості залишає вибір за користувачем. Просто натисніть кнопку, щоб встановити той шаблон, який більше підходить для поточної ситуації:

  Кардіоїдний режим – коли мікрофон записує джерело звуку, що знаходиться прямо перед ним. Він ідеально підходить для озвучування відео, потокового передавання аудіо, дзвінків по Skype, запису вокалу та інструментів.

  Всеспрямований режим – у цьому випадку мікрофон однаково чутливий до звуку з усіх напрямків та вловлює максимальну кількість просторових звуків. Всеспрямований режим найкраще використовувати у ситуаціях, коли потрібно передати якомога більше нюансів навколишнього оточення або для бесіди з декількома людьми у подкасті.

  Просте керування звуком

  Yeti Nano простий у роботі й враховує все до дрібниць. Щоб розпочати мовлення або зателефонувати по Skype, під’єднайте навушники до аудіопорта на мікрофоні та налаштуйте гучність за допомогою зручного регулятора. Він також дає можливість швидко вимкнути звук якщо знадобиться, щоб нічого зайвого не потрапило в ефір.

  Миттєва готовність

  Мікрофон працює за принципом Plug-and-Play – тобто не вимагає довгих налаштувань та готовий до роботи відразу після підключення. Просто під’єднайте USB-кабель до вашого комп'ютера (ПК та Mac), і можете починати запис або виходити в ефір.

  Корисне програмне забезпечення

  Додаток Blue Sherpa допоможе вам максимально ефективно використовувати Yeti Nano. Він дозволяє налаштовувати звук та регулювати його рівень, перемикати полярність та змінювати частоту дискретизації. А також буде автоматично завантажувати оновлення прошивки прямісінько у мікрофон.

  Мікрофон Blue Microphones Yeti Nano (Shadow Gray)
  Кешбек 77 грн
  3 881 грн
  Кешбек 77 грн
  від 156 грн/міс