Наклейка для джойстика PlayStation Dualshock 4 (Blood Black) 3M ART-1475

Код: 636745
7 товарів Blood Black
колір Blood Black
 • Blood Black
  374 грн
 • Camouflage Green
  374 грн
 • Nano Tech
  374 грн
 • Rust
  374 грн
 • Skull Flower White
  374 грн
 • Stickerbomb BW
  374 грн
 • Zombie Blood
  374 грн
Кешбек 7 грн
499 грн
- 25 %
Ваша знижка 125 грн
499 грн
374 грн
Кешбек 7 грн
від 20 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 1 днів, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Додайте нових барв вашому геймпаду з PS4 Controller Skin Blood Black 3M. Комплект наліпок прикрасить ігровий контролер вашої PlayStation 4 та захистить його від потертостей та подряпин.

   

  Особливості:

  • Захист від потертостей та дрібних подряпин
  • Спеціально для PlayStation Dualshock 4
  • Легко клеїти та видаляти
   

  Новий дизайн

  Набрид звичний зовнішній вигляд ігрового контролера PlayStation Dualshock 4? Додайте індивідуальності своїм ігровим аксесуарам, щоб виділитися із загальної маси. Комплект наліпок PS4 Controller Skin Blood Black 3M допоможе легко змінити дизайн класичного геймпада. Вкраплення яскравих кольорів особливо сподобаються шанувальникам хардкорного геймерського стилю.

   

  Стильний захист

  Стильні наліпки не лише прикрасять корпус ігрового контролера, надавши йому оригінальності, а й захистять його від зовнішніх впливів. Міцний матеріал PS4 Controller Skin Blood Black буде перешкоджати появі потертостей та подряпин на корпусі геймпада. Та й самі наліпки збережуть чудовий зовнішній вигляд протягом тривалого часу.

   

  Точна відповідність

  Комплект наліпок PS4 Controller Skin Blood Black 3M розроблений з урахуванням форм ігрового контролера, забезпечуючи ідеальне прилягання до його корпусу. Наліпки буквально зливаються з пристроєм, не створюючи незручностей під час гри. Прикрашений наклейками геймпад виглядає так органічно, ніби перед вам новий дизайн від виробника.

   

  Простота клеєння та видалення

  Наклеювання PS4 Controller Skin Blood Black 3M на корпус ігрового контролера справа кількох хвилин. Потрібно лише відокремити наліпки від основи та рівно декорувати ними геймпад PlayStation Dualshock 4. Завдяки спеціальній текстурі випадкові бульбашки повітря можна легко прибрати пальцями. Наклейки легко відклеюються та не залишають липких слідів на корпусі пристрою.

  Наклейка для джойстика PlayStation Dualshock 4 (Blood Black) 3M ART-1475
  Кешбек 7 грн
  499 грн
  - 25 %
  Ваша знижка 125 грн
  499 грн
  374 грн
  Кешбек 7 грн
  від 20 грн/міс