Гарнітура ігрова ASUS TUF Gaming H5 Lite (Black) 90YH0125-B1UA00

Код: 638198
Кешбек 30 грн
1 999 грн
- 24 %
Ваша знижка 484 грн
1 999 грн
1 515 грн
Кешбек 30 грн
від 61 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Гарнітура ігрова ASUS TUF Gaming H5 Lite

  Особливості:

  • 50-міліметрові динаміки ASUS Essence з герметичними акустичними камерами
  • Міцне оголів'я з нержавіючої сталі
  • Налаштовувані амбушури для комфорту під час носіння
  • Підтримка мобільних пристроїв та безлічі ігрових платформ (ПК, Mac, PS4, Nintendo Switch, Xbox One)

  Звук, що зачаровує

  ASUS TUF Gaming H5 Lite – це ігрова гарнітура з неймовірною якістю звуку. Ексклюзивні динаміки Essence та герметичні акустичні камери дозволять отримати нові відчуття від реалістичних аудіоефектів у комп'ютерних іграх.

  Подвійний мікрофон

  Ігрова гарнітура ASUS TUF Gaming H5 Lite оснащена двома мікрофонами. Виносний мікрофон на від'єднуваній штанзі гарантує високу якість зв'язку під час гри, а вбудований мікрофон буде зручний для відповіді на телефонні дзвінки та інших повсякденних завдань. Для додаткової зручності також є вбудований регулятор гучності з функцією повного вимкнення мікрофона.

  Глибокий бас

  У моделі TUF Gaming H5 Lite реалізовані всі ексклюзивні інновації, відомі користувачам за іншими геймерськими гарнітурами ASUS, в тому числі герметичні акустичні камери та динаміки Essence. Це забезпечує природний, чистий звук з потужними басами, який допоможе створити ефект занурення у комп'ютерну гру.

  Легкий пристрій з можливістю персоналізації

  Завдяки налаштовуваному положенню амбушурів, будь-який геймер зможе використовувати гарнітуру ASUS TUF Gaming H5 Lite з максимальним комфортом під час тривалих ігрових сесій, чому також сприяє мала вага пристрою.

  Підвищена надійність

  Ігрова гарнітура ASUS TUF Gaming H5 Lite – це не лише чудовий звук, а й міцна, довговічна конструкція. Оголів’я з нержавіючої сталі гарантує, що пристрій витримає всі випробування інтенсивного використання, в тому числі в дорожніх умовах.

  Універсальність

  ASUS TUF Gaming H5 Lite замінить будь-які інші ігрові гарнітури. Завдяки стандартному роз'єму 3,5 мм, ASUS TUF Gaming H5 Lite сумісна з різними платформами, зокрема ПК, Mac, PS4, Nintendo Switch, Xbox One, а також з мобільними пристроями.

  Гарнітура ігрова ASUS TUF Gaming H5 Lite (Black) 90YH0125-B1UA00
  Кешбек 30 грн
  1 999 грн
  - 24 %
  Ваша знижка 484 грн
  1 999 грн
  1 515 грн
  Кешбек 30 грн
  від 61 грн/міс