Гарнітура ігрова GamePro Headshot HS560

Код: 637587
Кешбек 11 грн
599 грн
Кешбек 11 грн
від 24 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Гарнітура ігрова GamePro Headshot HS560

  GamePro Headshot HS560 – це стильна та комфортна геймерська гарнітура, яка порадує потужними басами та чистим звуком. Професійні гравці зможуть з комфортом поринути у віртуальний світ, відчуваючи повну звукову присутність. Чутливий мікрофон дозволить співрозмовникам чітко чути ваш голос.

  Особливості:

  • Висококласні 40 мм драйвери
  • Діапазон частот 20-20000 Гц
  • Підключення через USB та штекер 3.5 мм
  • Якісна шумоізоляція
  • Довжина кабелю – 2 метри

  Чудовий звук

  Чисте та потужне звучання геймерської гарнітури забезпечують висококласні 40 мм драйвери з опором 32 Ом. Широкий діапазон частот, який становить 20-20000 Гц, робить GamePro Headshot HS560 напрочуд універсальною. З нею ви зможете повною мірою відчути звукові ефекти ігрового процесу, слухати улюблену музику та відпочивати за переглядом цікавого фільму.

  Спілкуйтеся з комфортом

  Чутливий мікрофон GamePro Headshot HS560 гарантує вашим співрозмовникам кришталеву чутність. Це дає можливість швидко та чітко координувати дії в процесі гри, випереджаючи команди суперників за ефективністю реагування. Також ви зможете спілкуватися з близькими за допомогою популярних сервісів голосового зв'язку, які б відстані вас не роз'єднували.

  Краща ергономіка

  Любите зависати в комп'ютерних іграх годинами? Вдала конструкція дуги та повнорозмірні 100 мм амбушури дають змогу GamePro Headshot HS560 забезпечувати максимальний комфорт, навіть при тривалому носінні. Геймерська гарнітура закритого типу прилягає до вух досить щільно і при цьому не перетискає їх.

  Можливості під’єднання

  Повнорозмірна ігрова гарнітура підтримує під’єднання через USB, використовуючи вбудовану звукову карту. Класичний штекер стандарту 3.5 мм також є доступним у цій моделі. Така універсальність є безсумнівно важливим плюсом, даючи можливість під’єднувати GamePro Headshot HS560 до різних модифікацій комп'ютерів, смартфонів та мультимедійних плеєрів.

  Стильний дизайн

  Оригінальна форма корпусу, вдале поєднання чорного та червоного кольорів – GamePro Headshot HS560 зможе органічно вписатися у дизайн геймерського робочого місця. Завдяки застосуванню стійких до стирання матеріалів ця гарнітура надовго збереже свій чудовий зовнішній вигляд.

  Гарнітура ігрова GamePro Headshot HS560
  Кешбек 11 грн
  599 грн
  Кешбек 11 грн
  від 24 грн/міс