Ігрова гарнітура Razer Kraken Essential V2 (RZ04-01720100-R3R1)

Код: 633640
Кешбек 29 грн
1 499 грн
Кешбек 29 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Ігрова гарнітура Razer Kraken Essential V2

  Гарнітури серії Razer Kraken вже стали еталонними гарнітурами для геймерів по всьому світу. Чудовий звук з потужними басами, зручна конструкція, яскравий зовнішній вигляд, можливість підключення до мобільних пристроїв і ПК, різноманітність комплектацій і підключень - все це вдало втілено в гарнітурах серії Razer Kraken.

   

  Нова гарнітура Razer Kraken Essential має той базовий набір характеристик, завдяки яким Razer Kraken і знайшла свою колосальну популярність серед геймерів. Щоб зробити Razer Kraken Essential доступніше, застосовано конструкцію з поворотним гнучким мікрофоном без складання навушників і 32 мм динаміки на неодимових магнітах. Великі м'які амбушюри і м'яке наголов'я забезпечують максимальний комфорт під час найтривалішої гри.

   

  Повнорозмірна конструкція

  Гарнітура Razer Kraken Essential протестована професійними геймерами і спортсменами, щоб ми могли підібрати оптимальну вагу для довгих ігрових сесій і максимально комфортного використання її в дорозі.

   

  Чудова звукоізоляція для ігрового звуку найвищої якості

  Гарнітура Razer Kraken Essential забезпечена динаміками з неодимовими магнітами, для висококласного звуку з соковитими глибокими басами. Закрита конструкція навушників створює ідеальну звукоізоляцію і дозволяє повністю зосередитися на грі або розмові, не відволікаючись на сторонні звуки.

   

  Односпрямований аналоговий мікрофон

  Односпрямований мікрофон гарнітури Razer Kraken Essential передає ваші команди і мову, наче ви знаходитесь поруч з вашими друзями.

   
  Ігрова гарнітура Razer Kraken Essential V2 (RZ04-01720100-R3R1)
  Кешбек 29 грн
  1 499 грн
  Кешбек 29 грн
  від 60 грн/міс