Навушники 1MORE iBfree Sport (Blue)

Код: 629227
4 товари Блакитний
колір Блакитний
 • Блакитний
  777 грн
 • Зелений
  777 грн
 • Червоний
  777 грн
 • Чорний
  777 грн
Кешбек 15 грн
1 199 грн
- 35 %
Ваша знижка 422 грн
1 199 грн
777 грн
Кешбек 15 грн
від 32 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Навушники 1MORE iBFree Sport

  Легкий і ергономічний спортивний дизайн, а також зручне розташування у вухах і надійний захист дозволить вам відчувати себе вільно і насолоджуватися улюбленою музикою під час активних занять спортом. Три комплекти амбушюри дозволять знайти кращу фіксацію навушників саме для вас.

     
     

  Насолоджуйтесь чистим звуком на тренуванні

  У навушниках гарнітури 1MORE iBFree Sport використовується металева діафрагма, діаметром 10 мм, яка завдяки своїй жорсткості розкривається і на низьких, і на високих частотах. Для створення "ювелірного" звучання, компанія 1MORE співпрацювала з відомим володарем премії Греммі звукорежисером Luca Bignardi. Саме він довів до досконалості звук навушників 1MORE iBFree, щоб ви змогли почути справжню красу кожного музичного твору.

     
     

  Зручність і захищеність

  Конструкція гарнітури передбачає надійний захист від пилу, бризок, крапель води і підвищеної вологості. Корпус гарнітури захищає її внутрішні частини по стандарту IPх6, що передбачає можливість гарнітурі працювати навіть під проливним дощем. Надійний металевий корпус навушників стійкий до ударів і подряпин, крім того, на ньому не залишаються відбитки пальців.

     
     

  Чистий звук у мікрофоні

  Інтелектуальна технологія дистанційного керування сумісна з iOS і Android. Завдяки зручному пульту управління ви можете налаштовувати гучність, вибрати композицію, зупиняти або відтворювати музику, а також приймати дзвінки. Покращений мікрофон MEMS, усуває перехресні перешкоди і статичний фон для чистого звучання під час телефонних дзвінків. Тільки гарний, чистий і якісний звук.

     
     

  Широкий канал передачі даних

  Bluetooth-гарнітура 1MORE iBFree з високоякісної технологією кодування AAC (Advanced Audio Coding) з підвищеною швидкістю декодування значно зменшує розмір аудіофайлу. Це підвищує швидкість передачі даних і сприяє збереженню оригінального звуку.

     
     

  Захист від зайвого випромінювання

  Антена гарнітури знаходиться не в навушнику, а у пульті дистанційного керування, що значно зменшує вплив електромагнітного випромінювання на мозок, і дозволяє безпечно насолоджуватися музикою.

     
     

  Стабільне відтворення музики протягом 8 годин

  Технологія передачі даних Bluetooth 4.2 забезпечує більш швидкий і стабільний зв'язок з відстанню зв'язку до 10 метрів, а також знижує споживання енергії навушниками. Її обсягу досить для програвання музики протягом приблизно 8 годин. У режимі очікування навушники працюють до 240 годин.

  Навушники 1MORE iBfree Sport (Blue)
  Кешбек 15 грн
  1 199 грн
  - 35 %
  Ваша знижка 422 грн
  1 199 грн
  777 грн
  Кешбек 15 грн
  від 32 грн/міс