Навушники 1More Piston Fit in-Ear Headphones (Grey)

Код: 607660
4 товари Сірий
колір Сірий
 • Рожевий
  279 грн
 • Срібний
  279 грн
 • Сірий
  279 грн
 • Синій
  279 грн
Кешбек 5 грн
299 грн
- 7 %
Ваша знижка 20 грн
299 грн
279 грн
Кешбек 5 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги

  • Допоможуть зробити пробіжку більш комфортною
  • Зручні амбушури з ідеальним розташуванням під кутом 45 градусів
  • Нові технології звучання
  • Більш глибокий і насичений звук
  • Стійкість до подряпин
  • Оригінальний дизайн
   

   

  Навіщо та кому потрібні навушники?

  Навушники внутрішнього типу - можливість спокійно та з комфортом слухати улюблених виконавців вдома або в офісі. І, більш того, це найбільш зручний спосіб полегшити заняття спортом або танцями, адже завдяки формі вкладиша, він щільно прилягає до вуха. Такі навушники не «витрусить» на пробіжці та навіть при активних стрибках.

   

  У поїздках, або у скупченнях великої кількості людей, зовнішні шуми проникають навіть через щільні чашечки навушників. Вони здатні сильно зіпсувати музичне звучання. Блокування сторонніх шумів - друга вагома перевага навушників-вкладишів. З цим завданням вони також справляються «на відмінно».

   

   

  Докладний опис

  1More Piston Fit - навушники-вкладиші з частотним діапазоном 20 Гц - 20 кГц і чутливістю 100 дБ. Незважаючи на їх компактний розмір, неймовірно легкі навушники видають глибокий і чистий звук.

   

  Особливістю аксесуара є вдалий тандем гнучкого PET матеріалу й аерокосмічного металу, завдяки яким створюється динамічне звучання басів і високоякісний звук навушників на високих тонах.

   

   

  Завдяки їх поліпшеній формі та невеликій вазі (14 грам) навушники практично невідчутні. Форма 1More Piston Fit дозволяє закласти їх в вухо під кутом 45°, максимально повторюючи форму вушного каналу. Тому ви зможете носити їх протягом довгого часу і не відчувати втоми.

   

  Для додаткової зручності аксесуар оснащений пультом управління, за допомогою якого комфортно чергувати аудіо треки та приймати дзвінки. Наприклад, перемикання між треками здійснюється подвійним натисканням центральної кнопки пульта. Мікрофон пристрою також досить чутливий, і передає ваш голос без перешкод і спотворень.

   

   

  Зовнішній вигляд навушників - сучасний і стильний. 1More Piston Fit мають алюмінієву поверхню, глянсове огранювання і точну різку. Навушники також стійкі до подряпин і незначних механічних пошкоджень, а на їх анодованій поверхні не залишається відбитків пальців.

  Навушники 1More Piston Fit in-Ear Headphones (Grey)
  Кешбек 5 грн
  299 грн
  - 7 %
  Ваша знижка 20 грн
  299 грн
  279 грн
  Кешбек 5 грн