Навушники AIR MUSIC Active (Black / Black)

Код: 618200

Основні переваги

  • Підтримка Bluetooth Airoha V 4.1
  • Літій-полімерний акумулятор ємністю 300 мАг
  • Яскраве забарвлення та комфортний дизайн
  • Світлодіодний індикатор стану
 

Навіщо та кому потрібні навушники?

Бездротові накладні навушники - одна з найбільш мобільних і комфортних моделей навушників. Девайси такого типу не тільки забезпечують глибоке, якісне звучання, але і мають хорошу звукоізоляцію.

 

Бездротові навушники дозволяють управляти всіма типами сучасних смартфонів і навіть відповідати на дзвінки. Їх конструкція відмінно підходить для компактного зберігання. А завдяки відсутності дротів, бездротові навушники набагато зручніші, ніж інші моделі.

 

Докладний опис

AIR MUSIC Active - яскраві накладні навушники закритого типу. Частотний діапазон 20 Гц - 20 кГц, 40-мм драйвери і чутливість до 100 дБ дозволяють виробляти ультрачисте, насичене звучання з чіткими верхніми нотами і глибокими, насиченими басами.

 

AIR MUSIC Active здійснюють підтримку Bluetooth Airoha V 4.1, що дозволяє встановлювати високу швидкість обміну інформацією з вашим плеєром або смартфоном при підвищеному захисту від перешкод. Встановлений робочий діапазон навушників - до 10 метрів.

 

Завдяки вбудованому літій-полімерному акумулятору ємністю 300 мАг навушники демонструють до 12 годин роботи в режимі безперервного програвання, а в режимі очікування - близько 30 днів. При цьому повне заряджання аксесуара здійснюється всього за дві-дві з половиною години.

 

Оригінальний дизайн AIR MUSIC Active забезпечує легкість і комфортність носіння. Вбудовані світлодіодні індикатори стану навушників визначають статуси, що відбуваються. Сигнал синього кольору означає підключення по Bluetooth, червоного - підзарядку пристрою.

 

Можливості навушників допускають мультифункціональне управління. Ви можете запускати або зупиняти треки, ставити на паузу, приймати і відключати вхідні дзвінки, а також регулювати гучність програвання.

 

Яскраві кольорові рішення і форма аксесуара демонструють свіжість й оригінальність елегантного стилю AIR MUSIC Active. Завдяки невеликій вазі навушники не тиснуть на вуха, і сприяють легкому і комфортному носінню.

Навушники AIR MUSIC Active (Black / Black)
699 грн