Навушники AKG N60NC BT Black

Код: 624435
Кешбек 192 грн
9 649 грн
Кешбек 192 грн
від 386 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Краща в своєму класі технологія заглушення шуму.

  Функція активного заглушення шуму, що створена для подорожей, у поєднанні з високоякісними матеріалами (піна, що запам'ятовує форму, і екошкіра) допомагають скоротити навколишній шум і створити ідеальний особистий простір, в якому панує тільки ваша музика.

  Бездротове відтворення аудіо без втрат завдяки підтримці кодека aptX

  Доступ до аудіо по Bluetooth і високу якість при потоковій передачі аудіо завдяки підтримці кодеків aptX і AAC, які покращують якість бездротового звучання на будь-якому обладнанні. Поступив дзвінок? Ви можете прийняти його натиском кнопки.

  Заряду акумулятора вистачає на 15 годин

  Отримайте 15 годин роботи при включених Bluetooth і функції активного заглушення шуму або до 30 годин музики тільки з підключенням заглушення шуму. Фактично, ви можете використовувати навушники нескінченно в пасивному режимі, оскільки навіть у цьому випадку вони забезпечують хороше звучання.

  Еталонна якість звуку AKG

  У активному або в пасивному режимі, ці навушники забезпечують відзначений нагородами фірмовий звук AKG, який характеризується глибиною низьких частот і багатою палітрою середніх частот.

  Плоска, компактна і повністю портативна конструкція, що складається

  Пласкі бездротові навушники N60NC легко поміщаються в ручній поклажі, а також у кишені, щоб ви могли послухати музику в короткій або тривалій подорожі. Завдяки продуманим деталям, включаючи універсальний мікрофон/пульт ДУ, текстильний кабель із захистом від сплутування, адаптер для літака і чохол для перенесення, ці навушники ідеально підходять для подорожей.

  Навушники AKG N60NC BT Black
  Кешбек 192 грн
  9 649 грн
  Кешбек 192 грн
  від 386 грн/міс