Навушники Beats Solo3 Wireless Decade Collection (MRQC2ZM / A) Black-Red

Код: 628500
Кешбек 159 грн
8 999 грн
- 11 %
Ваша знижка 1 000 грн
8 999 грн
7 999 грн
Кешбек 159 грн
від 360 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Навушники Beats Solo3 можуть працювати до 40 годин без підзарядки, аби ви могли користуватися ними щодня. 5-хвилинної зарядки Fast Fuel вистачить ще на 3 години роботи. Фірмове звучання Beats у навушниках з технологією Bluetooth класу 1 буде супроводжувати вас усюди — куди б ви не йшли. Розташування чашок з м'якими амбушюрами можна регулювати — ви зможете носити їх цілий день.

  Бездротовий зв'язок, яким він має бути

  Бездротові навушники Beats Solo3 готові до роботи в будь-який момент. Увімкніть їх і піднесіть до свого iPhone — вони миттєво підключаться до нього, а й водночас до ваших Apple Watch, iPad і Mac. * У бездротових навушниках Solo3 з технологією Bluetooth класу 1 ви зможете слухати музику де б ви не були.

   

  *Потрібний обліковий запис iCloud і macOS Sierra, iOS 10 або watchOS 3

   

  Відчуйте музику

  Невід'ємна риса бездротових навушників Beats Solo3 — знамените звучання Beats. Точне налаштування акустичної системи забезпечує чисте збалансоване звучання в широкому діапазоні. М'які зручні чашки блокують зовнішні шуми та дозволяють вам почути всі відтінки улюбленої музики.

   
   

  Музика на цілий день

  У бездротових навушниках Beats Solo3 з енергоефективним процесором Apple W1 ви зможете слухати музику до 40 годин без підзарядки. 5-хвилинної підзарядки Fast Fuel вам вистачить ще на 3 години роботи — слухайте музику практично без зупинки. Вбудовані елементи керування і здвоєні мікрофони направленої дії дозволяють відповідати на дзвінки, керувати програванням музики, регулювати гучність і спілкуватися з Siri — куди б ви не відправилися.

   
   

  Все для вашої зручності

  Дизайн бездротових навушників Beats Solo3 витриманий у характерному для лінійки стилі — виразному та мінімалістичному. Розташування чашок з м'якими амбушюрами можна регулювати — ви зможете носити їх цілий день. Стрімкі вигини, відсутність видимих гвинтів й амбушюри, що обертаються, доповнюють природну посадку цих навушників, ергономічний корпус яких розрахований на забезпечення оптимального комфорту і якості звучання.

   
   

  Особливості

  • Підключайтеся до вашого пристрою за допомогою технології Bluetooth класу 1 для відтворення музики по бездротовому зв'язку
  • Знамените звучання та дизайн Beats
  • До 40 годин роботи без підзарядки — вам не доведеться заряджати навушники щодня
  • Якщо навушники розрядилися, 5-хвилинної зарядки Fast Fuel вистачить ще на 3 години роботи
  • М'які чашки можна додатково відрегулювати для максимальної зручності
  • Навушники обтічної форми,що складаються, прослужать вам довго, а ще їх зручно брати з собою куди завгодно
  • Відповідайте на дзвінки, керуйте програванням музики і звертайтеся до Siri, використовуючи багатофункціональні елементи управління на чашці навушників
  Навушники Beats Solo3 Wireless Decade Collection (MRQC2ZM / A) Black-Red
  Кешбек 159 грн
  8 999 грн
  - 11 %
  Ваша знижка 1 000 грн
  8 999 грн
  7 999 грн
  Кешбек 159 грн
  від 360 грн/міс