Навушники-гарнітура Xiaomi Mi Quantie (grey)

Код: 560757
2 товари Сірий
колір Сірий
 • Золотий
  525 грн
 • Сірий
  525 грн
Кешбек 10 грн
699 грн
- 25 %
Ваша знижка 174 грн
699 грн
525 грн
Кешбек 10 грн
від 21 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 6 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Арматурний та динамічний випромінювач звуку, покращена якість звучання, почуйте кожну ноту музичного твору

  Чудова пісня – це не лише гарний текст і музика, це ще й різні дрібниці, які допомагають передати певну емоцію та почуття. 


  Тому Xiaomi Mi Quantie обов'язково повинен вам сподобатися. Адже зазвичай в навушниках в основному є «динамічний тип випромінювача звуку», а в деяких навушниках також використовується «арматурний тип випромінювача звуку». 


  У кожному з цих типів випромінювача звуку звичайно є свої переваги, але для того щоб досягти ще більш якісного та кращого звуку, всі ці технології були об'єднані в одні навушники Xiaomi Mi Quantie.


  Стійкі та глибокі низькі частоти динамічного типу – при прослуховуванні рок-н-ролу, удари барабанів і «гарчання» бас-гітари розбурхають вашу кров. Дзвінкі високі частоти арматурного  типу – насолоджуйтеся мелодійністю звучання обертонів гітари. 

  При прослуховуванні вашого улюбленого треку, за допомогою Xiaomi Mi Quantie, ви заново відкриєте його для себе, адже почуєте ще більше цікавих дрібниць.

  Арматурний тип випромінювача звуку – запатентована структура, відтворення справжніх звуків дельфінів

  Для більш м'якого та дзвінкого звучання, ми змінили структуру арматурного типу. В результаті, чутливість навушників стала ще вище, перехідна характеристика ще краще. Тому, звучання високих частот стало ще більш високоточним, без будь-яких спотворень.   

  Розроблена структура арматурного типу випромінювача звуку, використання високоточних технологій збирання, роблять звук ще більш легким та приємним для сприйняття; запатентована структура «арматурного + динамічного випромінювача звуку»  є більш міцною та надійною, а звук – стабільним та глибоким. 

  Динамічний тип випромінювача звуку – металева діафрагма, приголомшливі звуки прибою

  Звучання більшості музичних інструментів, багатоголосся – це все належить до низьких частот. Щоб ці звуки були більш збалансованими, привабливими, ми створили та запатентували оновлену 3х рівневу структуру діафрагми:  ультралегкий середній шар з титану з високою акустичною прохідністю, а для зовнішніх шарів був використаний РЕТ матеріал. Завдяки еластичним властивостям РЕТ матеріалу, з'являється можливість насолоджуватися насиченим, об'ємним та потужним звучанням низьких частот.

  Акустичне налаштування від 4-разового володаря Grammy Awards

  Гарні навушники це міст між «творцем» музики та її слухачами. Для створення подібних навушників необхідні глибокі знання не лише у сфері технології та акустики, але також необхідно добре розбиратися в музиці. Тому ми вирішили вдатися до використання низки технологічних складних налаштувань: перш за все ми поліпшили загальні налаштування, здійснили спеціальні розрахунки та реконструювали моделювання програмного забезпечення,   використовували пристрій Klippel для великомасштабного аналізу руху динаміків та інші спеціальні  технології, безперервну оптимізацію структури та дизайну навушників і їх динаміків. Таким чином, ми отримали набагато кращі акустичні дані.


   

   

  Добре відома вам пісня звучить по-новому

  Хороший звук – це той, який здатний зворушити вас. Між стандартними акустичними налаштуваннями та спеціальними є велика різниця, саме тому Mi Hybrid Earphone здатні передавати всю палітру почуттів пісні.


   

  20 кроків на шляху до створення металевих навушників

  Возз'єднання чудового звучання гарнітури та рухливої конструкції. Ми зберегли, всім вподобаний, металевий елемент поршневих навушників: гравірування, CD візерунок, анодування та інші 20 технологій полірування.  Впродовж тривалого часу ви можете користуватися навушниками, але вони не зносяться та не змінять свій колір. Зовнішній вигин навушників  неодноразово піддавався поліруванню, тому Mi Hybrid Earphone – це втілення приємних тактильних відчуттів та модного стилю. Не забудьте взяти з собою навушники, перш ніж виходити на вулицю!      

  Активне тестування навушників на дотик

  Кожен компонент перевіряється вручну, аби переконатися в його гладенькій поверхні, однорідній текстурі, рівномірному візерунку та у відсутності будь-яких нерівностей.

   

  Micro мікрофон, зменшення шумів під час розмови 

  Компактний мікрофон, співвідношення сигнал/шум – 58dB (A), це свідчить про те, що якість мовлення стала краще.   Не потрібно тримати мікрофон біля обличчя, оскільки ніякі шуми вас більше не потурбують.  Змінений дизайн блоку управління на кабелі навушників, більш зручний засіб керування.

   

   

  Еластичний, міцний кевларовий кабель

  Для кабеля був використаний той же кевлар, що й для поршневих навушників. Він виступає у якості своєрідної «броні», стійкий до розтягувань та має тривалий термін експлуатації. Для тієї частини навушників, яка знаходитися біля вух, ми використали TPE матеріал, який знижує рівень тертя з одягом, тим самим зменшується рівень «стетоскопічного ефекту», викликаний тертям. 

  Комфортне прослуховування музики

  Всі прихильники музики тривалий час носять навушники і, природно, не хочуть відчувати втому від них. Тому ми приділили особливу увагу цьому питанню і розробили 3 види амбушур різного розміру (XS / S / L), зроблених з якісного силікону, який не подразнює шкіру. Тому, покладаючись на ваші відчуття, ви можете вибрати оптимальний для вас розмір амбушур, внаслідок чого сформується замкнуте середовище та зменшиться рівень витоку звуку.

  Xiaomi Mi Quantie – навушники з певним нахилом, а та частина, яка стикається з вухом, виконана з м'якого і гнучкого пластику та гуми, тому взимку ви не будете відчувати холоду. Для того, щоб навушники не тиснули і ви не відчували себе дискомфортно, ми багато разів тестували їх конструкцію та дизайн і, врешті-решт, отримали зручний радіан похилої поверхні навушників. Тому, слухаючи музику, ви навіть забудете про їх існування.

  Навушники-гарнітура Xiaomi Mi Quantie (grey)
  Кешбек 10 грн
  699 грн
  - 25 %
  Ваша знижка 174 грн
  699 грн
  525 грн
  Кешбек 10 грн
  від 21 грн/міс