Навушники Jabra Elite 25e (Black)

Код: 625689
Кешбек x2 53 грн
2 699 грн
Кешбек 53 грн
від 108 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Jabra Elite 25e

  Гарнітура Jabra Elite 25e оснащена найкращим у своєму класі акумулятором, що забезпечує можливість бездротової роботи у режимі телефонних дзвінків та музики.

  Оцініть переваги 18-годинної роботи від акумулятора, стійкість до впливу вітру та води, а також новий дизайн шийного кріплення для зручного носіння протягом всього дня

  Особливості:

  • Розмови по телефону та музика протягом усього дня
  • Дивовижна довговічність
  • Ще більше зручності при носінні
  900

  Розмови по телефону та музика протягом усього дня

  Jabra Elite 25e дозволяє відповідати на дзвінки та слухати музику весь день, де б ви не знаходилися. Завдяки тривалому часу роботи від акумулятора протягом 18 годин Elite 25e дозволяє вам постійно залишатися на зв'язку.

  Дивовижна довговічність

  Завдяки захищеному від вітру мікрофону та стійкості до атмосферних впливів Jabra Elite 25e забезпечує відмінну якість зв'язку у будь-яку погоду, так що ви можете забути про стихії, зосередивши всю увагу на розмові.

  Ще більше зручності при носінні

  Вдосконалений дизайн шийного кріплення Jabra Elite 25e пропонує додатковий комфорт для використання протягом всього дня. А поліпшена посадка з вушними вкладками EarGelsTM також підвищує якість звучання мови та музики.

  Спеціальна кнопка голосового управління

  Оптимізація використання часу одним натисненням кнопки. Jabra Elite 25e має кнопку голосового управління, що дозволяє миттєво підключитися до Siri  або Google Now  та швидко отримати необхідну інформацію.

  Виняткова якість звуку

  10-міліметрові динаміки Jabra Elite 25e передають весь спектр музики, створюючи ефект занурення. Хоч би якими були ваші уподобання — насичені баси або дзвінкі високі ноти, — гарнітура незмінно буде тішити вас приголомшливою якістю звуку.

  Навушники Jabra Elite 25e (Black)
  Кешбек x2 53 грн
  2 699 грн
  Кешбек 53 грн
  від 108 грн/міс