Навушники Jabra Elite 45e (Black)

Код: 635894
Кешбек x2 59 грн
2 999 грн
Кешбек 59 грн
від 120 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 37 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Найкраще звучання голосу та музики при бездротовому передаванні сигналів.

  Особливості:

  • 2-мікрофонна технологія заглушення навколишнього шуму
  • 8 годин роботи від акумулятора
  • Стійкість до впливу води та пилу на рівні IP54
  • Одночасне під’єднання до 2-х пристроїв
  • Надійне кріплення та комфорт

  2-мікрофонна технологія

  Передова 2-мікрофонна технологія забезпечує бездротове передавання голосу з кришталевою чистотою. Під час телефонної розмови аудіотехнологія Jabra усуває шум зі звукового сигналу, тому ваш співрозмовник чітко чує ваш голос, а не сторонній шум.

  Персоналізація музики/еквалайзера

  Слухайте музику так, як вам найбільш зручно. За допомогою еквалайзера у додатку Jabra Sound + можна виконати бажані налаштування для відтворення музики. Навушники Jabra Elite 45e пропонують приголомшливе звучання музичних композицій, дозволяючи налаштувати його відповідно до ваших уподобань.

  Зручна посадка навушників

  Навушники Jabra Elite 45e оснащені шийним кріпленням з гнучкого матеріалу з ефектом пам'яті. Він «запам'ятовує» форму, яку йому надали, та контури вашої шиї, тому після згинання кріплення знову набуває необхідної форми.

  Елемент живлення, відповідний вашим потребам

  Навушники Jabra Elite 45e можуть пропрацювати до 8 годин від однієї зарядки акумулятора, тому ви можете здійснювати телефонні дзвінки та слухати музику цілий день. Все готово до тривалого використання.

  Керування за допомогою голосових команд

  У навушниках Jabra Elite 45e є кнопка «Голос» (Voice), що миттєво забезпечує доступ до Alexa, Siri® або Google Assistant™. Це дає змогу швидко виконати всі необхідні дії за допомогою голосових команд, незалежно від того, чи плануєте ви зустрічі, шукаєте заходи, що проводяться поблизу або використовуєте зачитування вголос отриманих повідомлень.

  Довговічність

  Конструкція Elite 45e стійка до впливу води та пилу й відповідає класу IP54. Де б ви не опинилися і чим би не займалися протягом робочого дня, ніщо не завадить легкому й надійному доступу до телефонних дзвінків та музики.

  Навушники Jabra Elite 45e (Black)
  Кешбек x2 59 грн
  2 999 грн
  Кешбек 59 грн
  від 120 грн/міс