JAYS a-Jays Five for iOS (White)

Код: 29229
Кешбек 31 грн
1 799 грн
- 11 %
Ваша знижка 200 грн
1 799 грн
1 599 грн
Кешбек 31 грн
від 64 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Компанія JAYS представила нові навушники накладки - a-Jays Five, які виконані в модному мінімалістичному стилі, а самі накладки зроблені з міцного, але в той же час м'якого матеріалу, і забезпечують як хороші акустичні показники, так і відмінну ергономічність. Плаский кабель від навушників, як запевнює виробник, не буде заплутуватися в кишені.

  Навушники a-Jays Five розроблені з метою якнайкраще відповідати вашому iPod, iPhone або iPad, дати вам насолодитися ними і отримати від них максимум. Мова не тільки про функції та кнопки, але і про дизайн, який добре відповідає вашому apple-пристрою. Пульт дає вам повнофункціональне рішення для керування не тільки дзвінками, але і музикою, відео, гучністю, голосовим управлінням.

   

  JAYS використали найсучаснішу технологію для мікрофона, вбудованого в пульт. Це цифровий, поверхнево змонтований, кремнієвий MEMS-мікрофон, який пригнічує імпульсні перешкоди GSM/TDMA-мереж і ефективно бореться зі специфічними шумами. Мікрофон надає кращу на сьогодні продуктивність на ринку і він вже вбудований в пульт нових a-Jays Five. Також він ефективно працює в будь-якому напрямку: ви можете говорити в будь-якому положенні і вас буде чутно.

  JAYS a-Jays Five for iOS (White)
  Кешбек 31 грн
  1 799 грн
  - 11 %
  Ваша знижка 200 грн
  1 799 грн
  1 599 грн
  Кешбек 31 грн
  від 64 грн/міс