Навушники JBL Endurance PEAK (Black) JBLENDURPEAKBLK

Код: 637757
Кешбек x2 89 грн
4 499 грн
Кешбек 89 грн
від 180 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Навушники JBL Endurance PEAK

  Особливості:

  • Бездротовий зв'язок за допомогою Bluetooth 4.2
  • Загальний час роботи до 28 годин
  • Технологія PowerHook™ для автоматичного вмикання/вимикання
  • Зручна та надійна посадка
  • Водонепроникний корпус класу IPX7
  • Сенсорне керування
  • Робота у режимах моно та стерео
  • Розумний чохол для зарядки

  Розкрийте свій потенціал

  Звільніть себе від усіх обмежень й будьте готові вийти на новий рівень з навушниками JBL Endurance PEAK. Вони подарують свободу бездротового зв'язку, до 28 годин автономної роботи та максимально продуманий функціонал. Завдяки технології PowerHook™ навушники автоматично вмикаються та вимикаються, коли ви їх одягаєте або знімаєте, а сенсорний контроль дозволяє без проблем керувати аудіо або дзвінками в один дотик. Крім того, водонепроникна конструкція класу IPX7 гарантує, що JBL Endurance PEAK будуть готові супроводжувати вас у найскладніших умовах і зроблять кожне тренування ефективнішим.

  Дійсно бездротовий зв'язок

  Завдяки Bluetooth-з’єднанню ніщо не завадить вашим тренуванням. Лише свобода, музика і прагнення до нових вершин.

  Ніколи не випадуть

  Щоб зробити ці навушники неймовірно легкими та зручними, JBL використовувала технології TwistLock™ та FlexSoft™. Так, ніжний силікон не подразнює шкіру, а ергономічний дизайн з завушними кріпленнями допомагає вкладишам залишатися на місці навіть під час інтенсивних тренувань. У той час як амбушури різних розмірів дозволяють домогтися максимально щільного прилягання, щоб ви чули лише свою музику, і нічого більше.

  Більше ніж доба автономної роботи та швидка зарядка

  JBL Endurance PEAK готові до тривалих подорожей. Разом з фірмовим зарядним кейсом вони дають вам понад добу бездротового аудіо чудової якості. Акумулятори самих вкладишів розраховані на 4 години безперервного відтворення. Ще 24 години резервного живлення їм забезпечує зарядний чохол, який також має функцію швидкої зарядки: за 10 хвилин вона дає додатково близько 1 години роботи.

  Економія часу

  Технологія PowerHook™ автоматично вмикає/вимикає живлення, коли ви одягаєте або знімаєте навушники. Це дуже зручно та економно, оскільки вам не доведеться кожного разу прибирати їх у зарядний чохол для вимикання.

  Водонепроникний дизайн

  Міцні та довговічні JBL Endurance PEAK можна використовувати за будь-яких погодних умов. Завдяки водонепроникній конструкції з рейтингом IPX7, ці навушники спокійно витримують навіть невелике занурення під воду. Тренуйтеся вільно, не турбуючись про те, що раптовий дощ або піт під час інтенсивних занять можуть зашкодити аксесуару.

  Сенсорне керування

  Зосередьтеся на важливому, не відволікаючись на дрібниці. Зручне сенсорне керування дає змогу легко контролювати музику, вхідні дзвінки, гучність, режими та порядок доріжок простим дотиком.

  Моно та стерео

  Не припиняйте тренування, щоб відповісти на вхідний дзвінок. JBL Endurance PEAK можуть працювати як у режимі стерео для відтворення музики, так і як моно-гарнітура під час телефонного спілкування. Обрати потрібний режим можна будь-якої миті за допомогою сенсорного елемента керування на правому навушнику.

  Навушники JBL Endurance PEAK (Black) JBLENDURPEAKBLK
  Кешбек x2 89 грн
  4 499 грн
  Кешбек 89 грн
  від 180 грн/міс