Навушники JBL Endurance SPRINT (JBLENDURSPRINTBNL) Black&Yellow

Код: 636511
3 товари Black & Yellow
колір Black & Yellow
 • Black
  1 499 грн
 • Black & Yellow
  1 499 грн
 • Red
  1 499 грн
Кешбек 29 грн
1 499 грн
Кешбек 29 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Навушники JBL Endurance SPRINT

  Вас ніщо не зупинить. Бездротові навушники JBL Endurance SPRINT із захистом від води за стандартом IPX7 завжди готові до використання завдяки акумуляторної батареї з функцією швидкої зарядки, яка дозволить користуватися навушниками цілу годину через всього 10 хвилин зарядки. Неймовірно комфортні вкладиші FlexSoft і технологія TwistLock дозволять добитися відмінних спортивних результатів. Навушники безпечні, з надійною фіксацією, сенсорним управлінням і технологією MagHook, яка дозволить надійно закріпити навушники, коли ви ними не користуєтеся.

  8 годин безперервного бездротового відтворення

  Бездротове підключення по Bluetooth & reg; для потокового відтворення музики у високій якості без проводів. Десятихвилинна зарядка акумулятора забезпечує роботу навушників протягом однієї години.

  MagHook™

  Надійна фіксація протягом всього тренування. Коли ви не використовуєте навушники, закріпіть їх на шиї за допомогою магнітів.

  Безпечні. Не випадають з вух.

  Завдяки технологіям TwistLock & trade; і FlexSoft & trade; навушники мають легку вагу і ергономічну конструкцію, що забезпечує комфорт і надійну фіксацію під час тренування.

  Водонепроникні

  Захист від води за стандартом IPX7 дозволяє використовувати навушники JBL Endurance SPRINT при будь-яких погодних умовах і при будь-яких навантаженнях.

  Дзвінки в режимі hands-free

  Технологія Bluetooth & reg; дозволяє здійснювати дзвінки в режимі hands-free без переривання тренування.

  Навушники JBL Endurance SPRINT (JBLENDURSPRINTBNL) Black&Yellow
  Кешбек 29 грн
  1 499 грн
  Кешбек 29 грн
  від 60 грн/міс