Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Фото
Лишити вiдгук
Питання-відповіді2

Навушники Marshall MID Bluetooth (Black)

Код:604877
Навушники Marshall MID Bluetooth (Black) фото
Навушники Marshall MID Bluetooth (Black) фото
Навушники Marshall MID Bluetooth (Black) фото
Навушники Marshall MID Bluetooth (Black) фото
Навушники Marshall MID Bluetooth (Black) фото
1 / 5
Кредит 0,01% до 25 платежів
Архiв

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Основні переваги

  • Чудова якість звуку
  • Ідеальний рівень глибини басів
  • Поліпшене аудіо прослуховування
  • До 30 годин прослуховування без підзарядки
  • Діапазон синхронізації до 30 футів
  • Зручна ергономічна форма
 

Навіщо і кому потрібні навушники?

Ви не уявляєте свого дня без музики? Більш того, ви - фанат чистого, якісного звучання і не терпите спотворень вашої улюбленої мелодії? І ви готові миритися з недосконалостями цього миру в усьому, крім «неправильного» музичного виконання?

 

У наші дні навушники - річ незамінна. При занятті спортом, в переповненому транспорті або просто коли необхідно згаяти час, хороші навушники - ваш найкращий помічник.

 

За вашим вибором навушники можуть бути не тільки зручним і корисним девайсом. Залежно від зовнішнього вигляду і типу, вони підкреслять або доповнять імідж, і можуть виглядати по-справжньому стильним аксесуаром.

 

 

Детальний опис

MID Bluetooth - чудові накладні навушники від компанії Marshall, які поєднують високу якість аудіо звучання і чудовий дизайн. Навушники підтримують бездротову синхронізацію з мобільними пристроями за технологією Bluetooth® aptX.

 

Завдяки цим навушникам, ви не тільки зможете прослухати ваші улюблені мелодії у форматі cd-якості. Особливість технології Bluetooth® aptX - в мінімізації перешкод від синхронізації аудіо/відео, що дозволяє переглядати фільми без фонограми.

 

Marshall MID Bluetooth генерують потужний звук, в якому поєднуються чистота з потрібним рівнем глибини басів. Цей аксесуар ідеально підходить для тих, хто бажає насолодитися кращим в світі музичним звучанням.

 

Відстань, на якій навушники підтримують синхронізацію, приємно дивує - до 30 футів. При бездротовому з'єднанні з мобільним пристроєм навушники працюють до 30 годин на одному заряді.


Ще одна особливість чудових навушників - їх дизайн. Щільний чорний вініл, тверді металеві петлі і латунні деталі - фірмова якість аксесуарів від Marshall.

 

Завдяки м'якому оголів’ю ви зможете носити MID Bluetooth хоч цілий день, і не відчути втоми. А можливість регулювання дозволить вам програвати аудіо треки, ставити на паузу і збільшувати, або зменшувати рівень гучності без участі смартфона.