Навушники Marshall Mode (Black)

Код: 35338
Кешбек 29 грн
1 599 грн
- 6 %
Ваша знижка 100 грн
1 599 грн
1 499 грн
Кешбек 29 грн
від 60 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Навушники Marshall Mode - це поєднання відмінного звуку і унікального стилю - всього того, за що ми так любимо Marshall. 

  Особливості:

  • Висока якість звучання
  • Гарнітура з можливістю управління треками
  • Продумана і надійна конструкція

  Якість аудіо

  Навушники Marshall Mode забезпечують чудову деталізацію всіх нюансів музичних композицій. Налаштовані індивідуальні драйвера забезпечують звучання високої продуктивності при мінімальних спотвореннях. Навушники створюють збалансований звук, який має чіткий среднечастотний діапазон і глибокі баси. Насолоджуйтесь улюбленою музикою чудової якості.

  Гарнітура

  Навушники Marshall Mode забезпечують режим прийому телефонних дзвінків і управління музикою (натискання один раз, щоб відповісти на вхідні дзвінки або закінчити розмову, а також відтворити і призупинити відтворення музики. Два рази - прискорити перемотування музики, три рази - повернутися назад). Спілкуйтеся з комфортом!

  Зручне управління

  Навушники забезпечені регулятором гучності на кабелі, там же - вбудований мікрофон. Пульт обладнаний спеціальною кліпсою-затискачем для зручного закріплення навушників при носінні. У будь-якій ситуації у вас буде можливість легко змінити трек або відповісти на дзвінок, не дістаючи телефон з кишені.

  Комфорт при носінні

  Ідеальна форма навушників забезпечує оптимальне прилягання всередині вушної раковини. Завдяки цьому навушники тримаються міцно і не випадають при русі. Займайтеся спортом, не хвилюючись випустити навушники.

  Довговічність та надійність

  Спеціальна обробка матеріалу кабелю захищає їх власника від сплутування дроту. Режим L-штекерного режиму забезпечує більш міцне з'єднання з вашим пристроєм. Така конструкція сприяє більш тривалому терміну експлуатації навушників.

  Навушники Marshall Mode (Black)
  Кешбек 29 грн
  1 599 грн
  - 6 %
  Ваша знижка 100 грн
  1 599 грн
  1 499 грн
  Кешбек 29 грн
  від 60 грн/міс