Навушники Meizu Live Quad-Driver Earphones

Код: 629185
Кешбек 73 грн
4 199 грн
- 12 %
Ваша знижка 500 грн
4 199 грн
3 699 грн
Кешбек 73 грн
від 168 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Навушники Meizu Live Quad-Driver Earphones

  Особливості:

  • Арматурні драйвери, які точно передають низькі, середні та високі частоти
  • Високоякісний знімний кабель з низьким опором для високоякісної передачі сигналу
  • Модульна конструкція та знімний кабель
  • Змінні насадки для налаштування звуку
  • Змінні насадки для налаштування звуку
  • 7 комплектів змінних амбушюр
  • Прозорий корпус
   
   

  Геніальний звук

  Створення пісні – це мистецтво. Тому інженери компанії Meizu сконструювали навушники, які підкреслюють унікальність кожної мелодії і передають навіть найдрібніші деталі. Частотний діапазон від 20 Гц до 40 кГц забезпечує аксесуару багату звукову палітру, щоб кожен раз, коли ви слухаєте музику, ви отримували максимум задоволення. Завдяки цьому навушники навіть отримали сертифікат «Hi-Res Audio», який свідчить про високу якість їхнього звуку.

   
   

  Форма, що дозволяє побачити звук

  Головна особливість дизайну Meizu Live Quad-Driver Earphones – прозорий корпус, який демонструє всю «начинку» аксесуара та стильні металеві вставки. Він дозволяє вам буквально «бачити» як народжується якісний звук. У той же час ергономічний корпус навушників забезпечує щільне прилягання, що робить їх придатними для використання у самих різних ситуаціях.

   
   

  Істинний звук з чотирма драйверами Knowles

  Meizu Live – це неймовірне живе звучання. Навушники оснащені двома потужними басовими модулями для поліпшення низьких частот, а також середньочастотним та високочастотним блоками від Knowles. Ці арматурні драйвери пропонують велику точність, реалізм й деталізацію у порівнянні з традиційними динамічними. До того ж вони дають поліпшену продуктивність при меншій потужності.

   
   

  Точне відтворення

  Для досягнення кращої звукової продуктивності Meizu Live Quad-Driver Earphones використовує складну внутрішню структуру з оптимізованим трикомпонентним контуром. Завдяки цьому, загальна якість звучання виходить більш повною та збалансованою, особливо при передачі людського голосу.

   
   

  Ваша музика, ваш вибір

  Meizu Live Quad-Driver Earphones має три унікальних набори змінних насадок, які дозволяють відрегулювати частоту звучання під ваш слух. З їх допомогою ви можете знайти той стиль, який ідеально підходить вашій музиці: збалансований, яскравий або глибокий. Крім цього до комплекту входить сім пар амбушур різних розмірів та водонепроникний кейс для перенесення, захищений за стандартом IPX7.

   
   

  Знімний кабель для справжніх цінителів хорошого звуку

  У Meizu Live застосований коаксіальний роз'єм MMCX. Він дозволяє від'єднувати і при необхідності замінювати кабель. Сам шнур є високоякісним дротом з покритим сріблом мідним OFC осердям. Його низький опір покращує передачу сигналу й збільшує чіткість, збагачуючи звук деталями та різними нюансами.

   
   

  Винятковий комфорт

  Навушники забезпечені чутливими MEMS мікрофонами, які відповідають за чіткий та ясний зв'язок під час розмов по телефону, а також трьохкнопковим пультом. Він дає можливість швидко відрегулювати гучність, переключити трек, прийняти або відхилити вхідний дзвінок. Пульт управління сумісний з більшістю Android-пристроїв (на гаджетах з iOS кнопки регулювання гучності не працюють).

   
  Навушники Meizu Live Quad-Driver Earphones
  Кешбек 73 грн
  4 199 грн
  - 12 %
  Ваша знижка 500 грн
  4 199 грн
  3 699 грн
  Кешбек 73 грн
  від 168 грн/міс