Мікронавушники Samsung Gear IconX SM-R140 (Black)

Код: 619997

Залиште свій телефон вдома

Завантажте музику з телефону у власну пам'ять навушників Gear IconX і вони будуть працювати як автономний медіаплеєр.* Ви також можете створити два різних плейлисти: один - універсальний, а інший для спортзалу. А якщо вам все ж знадобиться ваш телефон, Gear IconX легко підключиться до нього через Bluetooth**

 

*Кількість композицій не може перевищувати 1000. Пам'ять, доступна користувачу, становить 3.4 Гб

**Сумісність з пристроями під керуванням Android 4.4 KitKat і вище, що мають пам'ять Мінімум 1.5 Гб. Користувачі смартфонів лінійки Samsung Galaxy можуть переносити файли на Gear IconX зі свого смартфона або ПК, використовуючи USB-конектор або USB-кабель (не підтримуються в деяких смартфонах Galaxy). Користувачі інших Android-смартфонів можуть переносити файли з ПК в Gear IconX за допомогою USB-кабелю.

 

Просте управління

Відтворення плейлистів, зміна композицій та управління гучністю - все це легко робиться простими дотиками без необхідності діставати телефон.

 

 

Вбудований фітнес-трекер

Gear IconX автоматично визначає, коли ви йдете або біжите та реєструє час, пройдену відстань і кількість спалених калорій.* Щоб залишатися сфокусованим під час бігу, натисніть на сенсорну панель й утримуйте, щоб активувати вбудовану функцію Running Coaching. Потім синхронізуйте Gear IconX з додатком S Health на своєму телефоні, щоб зареєструвати свій прогрес.

 

*Режим Auto Tracking (біг/ходіння) активується, коли ви йдете або бігаєте більше 10 хвилин.

 

Надійна фіксація та зручність

Зосередьтеся на своєму фітнесі за допомогою гарнітури Gear IconX. Бездротові навушники забезпечують надійну фіксацію навіть під час найактивнішого тренування. А ергономічний дизайн гарантує вам комфорт.

 

Швидка зарядка

Тривалий час автономної роботи Gear IconX дозволить вам насолоджуватися музикою до 7 годин. Коли ви закінчите, просто покладіть навушники назад у футляр для підзарядки. Завдяки функції швидкої зарядки всього через 10 хвилин ви зможете користуватися навушниками впродовж однієї години.*

 

*Фактичний час автономної роботи і час зарядки можуть змінюватися в залежності від умов використання.
 

Відповідають будь-якому стилю

Завдяки формі та різним колірним оформленням на ваш вибір, навушники Gear IconX стануть відмінним доповненням до будь-якого екіпірування, незалежно від того, бігаєте ви у справах або просто займаєтеся бігом.


 

Слухайте музику

Увімкніть музику та насолоджуйтесь чітким звуком зі стабільною якістю. Новий оптимізований для фітнесу драйвер забезпечує потужні низькі частоти, у той час як драйвер гучності дає вам більш широкий діапазон гучності. Масштабований кодек Samsung гарантує стабільний потік музики навіть у найскладніших ситуаціях.

 

Мікронавушники Samsung Gear IconX SM-R140 (Black)