Навушники Sony MDR-EX15AP Чорні

Код: 621158
3 товари Чорний
колір Чорний
 • Білий
  389 грн
 • Фіолетовий
  389 грн
 • Чорний
  389 грн
Кешбек 7 грн
389 грн
Кешбек 7 грн
від 16 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Головні переваги

  • Неодимові динаміки діаметром 9 мм
  • 4-провідниковий позолочений Г-подібний стерео міні-роз'єм
  • Відмінна звукоізоляція
   

  Навіщо та кому потрібні навушники?

  Вакуумні навушники Sony MDR-EX15AP – це можливість спокійно та з комфортом слухати улюблених виконавців вдома або в зручному офісі. Більш того, це найбільш зручний спосіб полегшити заняття спортом або танцями, оскільки форма вкладиша щільно прилягає до вуха. Такі навушники не випадуть під час бігу та навіть активних стрибках.

   

  В поїздках, або у скупченнях великої кількості людей, зовнішні шуми проникають навіть через щільні чашечки навушників. Вони здатні сильно зіпсувати музичне звучання.

   

  Блокування сторонніх шумів – друга важлива перевага вакуумних навушників. З цим завданням зручні «вкладиші» також справляються «на відмінно».

   

  Докладний опис

  Sony MDR-EX15AP – дротові вакуумні навушники закритого типу з частотним діапазоном 8–22000 Гц. Практичні та комфортні силіконові навушники-вкладиші міцно тримаються на вухах та відмінно підійдуть для носіння у натовпі або при заняттях активними видами спорту.

   

  Неодимові динаміки діаметром 9 мм з чутливістю 100 дБ / мВ дають високу вихідну потужність та генерують якісне, збалансоване звучання.

   

  Особливістю навушників Sony є звукоізоляція. Щільне прилягання силіконових накладок забезпечує прослуховування музичних треків без сторонніх шумів.

   

  Вилка навушників схожа на 4-провідниковий позолочений Г-подібний стерео міні-роз'єм. Довжина Y-образного кабелю – 1,2 м, що дозволяє носити навушники з комфортом. Із шнуром Sony  вкладиші не будуть вислизати з вух при бігу та заняттях фітнесом.

   

  Навушники Sony пропонують кілька стильних кольорових рішень. Невелика вага аксесуара дозволяє з легкістю носити його з собою.

  Навушники Sony MDR-EX15AP Чорні
  Кешбек 7 грн
  389 грн
  Кешбек 7 грн
  від 16 грн/міс