Навушники Sony (MDR-ZX110AP) Black

Код: 624221
3 товари Black
колір Black
 • Black
  699 грн
 • Pale Pink
  699 грн
 • White
  699 грн
Кешбек 13 грн
699 грн
Кешбек 13 грн
від 28 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Динамічні головки з неодимовим магнітом для чіткого звуку

  Легкі динамічні головки з неодимовим магнітом діаметром 30 мм забезпечують потужне та ритмічне звучання найскладніших для прослуховування музичних записів.

   

  Завдяки високочутливому дифузору ви зможете збільшувати гучність музики у навушниках, не вдаючись до допомоги підсилювача, та насолоджуватися найчистішим звуком на всьому діапазоні частот.

   
   

  Поворотні чашки та складна конструкція для подорожей

  Беріть з собою навушники куди завгодно. Конструкція з поворотними чашами дозволяє легко складати навушники, коли ви ними не користуєтеся, дозволяючи з легкістю брати їх з собою під час поїздок та подорожей.

  Навушники з поворотними чашами можна покласти для зручного транспортування у сумку або валізу, не турбуючись про те, що вони займуть багато місця.

   

  Вбудований пульт та мікрофон для дзвінків у режимі гарнітури

  Завдяки вбудованому пульту та мікрофону ви можете відповідати на дзвінки у режимі гарнітури на деяких моделях смартфонів, слухаючи при цьому музику. Перемикайтеся з музики на телефонні розмови, не знімаючи навушники.*

  *Функція підтримується тільки у моделі MDR-ZX110AP

   

  Широкий діапазон частот для чітких високих та низьких нот

  Широкий діапазон частот — від 12 Гц до 22 кГц — забезпечує глибокі низькі частоти, насичений звук середніх частот та яскраве звучання високих нот. Оцініть деталізоване звучання кожної композиції та залишайтеся у гармонії з вашою музикою.

   

  Звукоізолююча конструкція закритого типу

  Закрита охоплююча конструкція з завушним кріпленням ідеально передає музику та не пропускає сторонні звуки. Завдяки акустичними характеристиками звукові хвилі відбиваються, дозволяючи почути навіть ледве чутні звуки.

   

  Більш того, ви буквально відчуєте звук всім тілом, оскільки ця конструкція навушників максимально підсилює низькі частоти.

   

  Комфортні вушні накладки

  Повний комфорт прослуховування. Навушники з головною стяжкою, що ама регулюється, та м'якими чашками, які щільно лягають на всю поверхню вуха. Насолоджуйтесь комфортним прослуховуванням улюблених альбомів з першої до останньої композиції.

  Навушники Sony (MDR-ZX110AP) Black
  Кешбек 13 грн
  699 грн
  Кешбек 13 грн
  від 28 грн/міс