Навушники Sony MDR-ZX660AP (Black)

Код: 600608

Нове звучання басів

Точне відтворення басів та пульсації музики завдяки накладним навушникам Sony MDR-ZX660AP з динаміками діаметром 40 мм, які забезпечують глибоке звучання низьких нот та ритмів. Функція управління відтвореного звуку робить звучання низьких нот глибшим, зберігаючи чистоту сигналу навіть на великій гучності. А м'які вушні накладки з амортизацією забезпечують комфорт навіть при тривалому використанні.

 

 

Динамічний звук, яскраві баси

 

Глибокі чисті баси

Функція управління діапазоном відтворюваних звуків забезпечує потужне звучання низьких нот та відмінно підходить для сучасної музики з багатими басами.

 

Гучне та чітке звучання будь-якої музики

Неодимові динаміки діаметром 40 мм забезпечують чисте відтворення звуків у середньому частотному діапазоні та вокальних партій, а великі вентиляційні отвори забезпечують живе та енергійне звучання басів.

 

 

Роздільні канали

Роздільні кабелі заземлення для лівого та правого каналів скорочують рівень перехресних перешкод та забезпечують чистий звук без спотворення, що б ви не слухали.


Сумісність зі смартфоном

Здійснюйте виклики та відповідайте на дзвінки та перемикайте музичні треки, не доторкаючись до смартфону — тепер це можливо завдяки навушників Sony MDR-ZX660AP з інтуїтивно зрозумілим управлінням.

  

Відповідайте на дзвінки та перемикайте треки

Вбудований пульт управління та мікрофон дозволяють зручно відповідати на дзвінки та керувати відтворенням музики за допомогою однієї кнопки — діставати смартфон з кишені більше не знадобиться.

 

Зручне управління музикою

 

Налаштуйте параметри відтворення музики для смартфона за допомогою програми SmartKey від Sony. Тепер запускати та зупиняти відтворення та перемикати треки можна прямо з навушників.

 

Стиль та комфорт при прослуховуванні

Наголів'я зі слайдером

Слайдер з нержавіючої сталі на наголів'ї дозволяє підібрати найбільш підходящу форму та діаметр стягування та паралельно забезпечує відмінну міцність.

 

М'які вушні накладки

М'які накладки навушників забезпечують високий рівень комфорту та ідеально лягають на вухо.

 

 

Стійкий до сплутування кабель

Гофрований кабель запобігає сплутуванню та забезпечує комфортне використання навушників.

Навушники Sony MDR-ZX660AP (Black)