Навушники Sony WH-CH700N (Black)

Код: 633443
Кешбек x2 79 грн
4 999 грн
- 20 %
Ваша знижка 1 000 грн
4 999 грн
3 999 грн
Кешбек 79 грн
від 160 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Ніяких дротів — лише музика

  Навушники з шумозаглушенням WH-CH700N спеціально розроблені для тривалого прослухування в дорозі. Інтелектуальне шумозаглушення (AINC) пристосовується до зовнішніх умов так, що ви можете насолоджуватися ідеальною чутністю улюблених композицій в дорозі.

  Активація функції шумозаглушення одним натисканням

  Функція інтелектуального шумозаглушення (AINC) аналізує фонові звуки та регулює їх інтенсивність для забезпечення оптимального прослуховування в літаках та інших гамірних місцях. Натисніть та утримуйте кнопку, щоб активувати цю функцію.

  Технологія NFC для миттєвого під’єднання одним дотиком

  Технологія NFC (Near Field Communication) максимально спрощує процес налаштування. Щоб швидко під’єднатися та відразу ж почати потокову передавання контенту по Bluetooth, просто прикладіть пристрій з підтримкою NFC до мітки N на корпусі. Немає NFC? Не проблема! З'єднання можна налаштувати вручну в меню пристрою.

  Тривале прослуховування, швидка зарядка

  Нехай музика звучить весь день безперервно. Повний заряд вбудованого літій-іонного акумулятора забезпечує можливість безперервного прослуховування протягом 35 годин (залежить від розумних налаштувань), а заряджати пристрій можна через порт USB. Завдяки функції швидкої зарядки можна підзарядити пристрій протягом всього 10 хвилин, щоб насолоджуватися улюбленою музикою впродовж 60 хвилин.

  Не пропустіть жодної ноти з 40-мм динаміками

  40-міліметрові купольні динаміки забезпечують глибокі баси та підтримують широкий діапазон відтворюваних частот, що дозволяє насолоджуватися всіма барвами улюблених композицій.

  Технологія DSEE відтворює цифрову музику в усіх деталях

  Поліпшення якості стиснутих музичних файлів. Якщо оригінальний музичний файл стиснутий, в ньому губляться високочастотні елементи, які надають вашим улюбленим композиціям виразність та насиченість. Технологія поліпшення цифрового звуку (Digital Sound Enhancement Engine, DSEE) точно відновлює деталі, чим забезпечує високоякісний звук, близький до вихідного запису.

   
   

  Регулюйте налаштування з додатком Sony | Headphones Connect

  Налаштуйте ідеальне звучання своїх навушників за допомогою безкоштовного додатку Sony | Headphones Connect для Android та iOS. Регулюйте рівні звуку та цифрові режими звукового поля за допомогою попередніх налаштувань та параметрів, що налаштовуються еквалайзером просто зі смартфону. Технологія віртуального об'ємного звуку (VPT) забезпечує неймовірні враження від прослуховування, імітуючи звучання в клубі, концертному залі або на відкритому майданчику.

  Google Асистент робить навушники більш інтелектуальними

  Після оновлення WH-CH700N будуть підтримувати службу Google Асистент.1 Ставте питання, давайте завдання — це ваш персональний Google, який завжди готовий допомогти.

  Дзвінки в режимі hands-free

  Спілкуйтеся з друзями та користуйтеся голосовим помічником, навіть не дістаючи смартфон з кишені або сумки. Розмовляйте в режимі hands-free за допомогою високоякісного вбудованого мікрофону.

  Комфортне прослуховування

  Регульована головна стяжка

  Металева стяжка дозволяє відрегулювати навушники за своїм розміром.

  М'які овальні накладки

  М'які накладки роблять навушники неймовірно зручними та забезпечують ідеальне прилягання.

  Поворотні чаші зручні для подорожей

  Завдяки поворотним чашам навушники можна легко та безпечно перевозити в сумці або валізі.

  Дротове під’єднання для безперервного прослуховування

  Продовжуйте слухати музику, навіть коли заряд акумулятора вичерпається. Кабель з комплекту дозволяє слухати музику коли завгодно та збільшує тривалість роботи в режимі шумозаглушення до 50 годин.

  1Потрібно оновити вбудоване програмне забезпечення та встановити додаток Sony | Headphones Connect. Буде доступно з літа 2018 року. На пристроях iPhone потрібно встановити додаток Google Асистент.

  2Google, Android, Google Play, логотип Google Play та інші позначення є товарними знаками компанії Google LLC.

  Навушники Sony WH-CH700N (Black)
  Кешбек x2 79 грн
  4 999 грн
  - 20 %
  Ваша знижка 1 000 грн
  4 999 грн
  3 999 грн
  Кешбек 79 грн
  від 160 грн/міс