Навушники UiiSii U4 (Red)

Код: 606769

Головні переваги

  • Допоможуть зробити пробіжку більш комфортною
  • Вбудований мікрофон
  • Кнопки управління та функція автоматичної відповіді
  • Висока чіткість звуку з потужними басами
  • Відмінна шумоізоляція
  • М'які внутрішні вкладиші
  • Компактна форма та легкість
 

 

Навіщо та кому потрібні навушники?

 

Вакуумні навушники — можливість спокійно та з комфортом слухати улюблених виконавців вдома або в зручному офісі. Більш того, це найбільш зручний спосіб полегшити заняття спортом або танцями, оскільки форма вкладиша щільно прилягає до вуха. Вакуумні навушники не випадуть під час бігу та навіть активних стрибках.

 

У поїздках, або в скупченнях великої кількості людей, зовнішні шуми проникають навіть через щільні чашечки навушників. Вони здатні сильно зіпсувати музичне звучання. Блокування сторонніх шумів — друга важлива перевага вакуумних навушників. З цим завданням зручні «вкладиші» також справляються «на відмінно».

 

 

Докладний опис

UiiSii U4 — стильні вакуумні навушники з частотним діапазоном 20 Гц - 20 кГц, які відрізняються високою продуктивністю та легким ергономічним дизайном. UiiSii U4 — це відмінний вибір для любителів музики, які цінують високу якість, комфорт та чудове звучання.

 

 

Оригінальний зовнішній вигляд навушників, зручна конструкція та структура амбушур забезпечують максимальний рівень звукоізоляції. З UiiSii U4 ніщо не буде відволікати вас від перегляду фільму з вашого смартфона / планшета, прослуховування музики або телефонних розмов. Підвищений комфорт при носінні означає, що ви зможете насолоджуватися улюбленими музичними треками без сторонніх шумів.

 

 

Завдяки стандартному роз'єму 3.5 мм навушники мають розширену сумісність з більшістю пристроїв — мобільними телефонами, смартфонами, планшетами, портативними медіа-плеєрами та навіть комп'ютерами.

 

 

Безсумнівна перевага навушників — відмінна шумоізоляція. М'які внутрішні вкладиші забезпечують комфортне використання навушників, та вони не пропускають сторонніх шумів. В результаті, вам не буде заважати гуркіт вулиці, транспорту або чиїсь голоси.

 

Завдяки вбудованому мікрофону та кнопці керування, ви можете регулювати прослуховування музики прямо з навушників. Вони також мають функцію автоматичної відповіді.

 

 

UiiSii U4 — стильні, компактні та легкі навушники. Вони будуть зручними для повсякденного носіння, заняття спортом та навіть подорожей. Їх оригінальний дизайн та вишуканий колір дозволяють носити UiiSii U4 у якості елегантного аксесуара.

Навушники UiiSii U4 (Red)