Навушники UiiSii US60 (Green)

Код: 603859
2 товари Зелений
колір Зелений
 • Зелений
  269 грн
 • Срібний
  269 грн
Кешбек 5 грн
269 грн
Кешбек 5 грн
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Основні переваги

  • Допоможуть зробити пробіжку більш комфортною
  • Посилені баси і звук HD
  • Прекрасне звучання інтелектуальних навушників
  • Вбудований мікрофон
  • Система управління аудіопрограванням за допомогою кнопок
  • М'які накладки і детальна шумоізоляція
  • Легкий ергономічний дизайн
   

  Навіщо і кому потрібні навушники?

  Вакуумні навушники - можливість спокійно і з комфортом слухати улюблених виконавців вдома або в офісі. І, окрім того, це найбільш зручний спосіб полегшити заняття спортом або танцями, тому що завдяки формі накладки, вони щільно прилягають до вуха. Вакуумні навушники не випадуть під час занять спортом і навіть при активних стрибках.


  У поїздках, або в скупченнях великої кількості людей, зовнішні шуми проникають навіть через щільні чашечки навушників. Вони здатні сильно зіпсувати музичне звучання. Блокування сторонніх шумів - друга вагома перевага вакуумних навушників. З цим завданням зручні накладки також справляються «на відмінно».

   

   

  Детальний опис

  UiiSii US60 - вакуумні навушники з частотним діапазоном 20 Гц - 20 кГц, які вирізняються високою продуктивністю і легким ергономічним дизайном. UiiSii US60 - це чудовий вибір для любителів музики, які цінують високу якість, комфорт і чудове звучання. Навушники мають стандартний роз'єм 3,5 мм, що розширює можливість їх синхронізації з більшістю мобільних пристроїв і навіть ПК.


  Головна особливість навушників - висока якість звуку. UiiSii US60 дозволяють почути глибокі баси і динамічні високі частоти. Навушники також допоможуть управляти аудіопрограванням і дзвінками на вашому мобільному пристрої самостійно. Тим самим позбавляючи вас від необхідності гарячково шукати смартфон по всій сумці при раптовому виклику. Тобто, завдяки вбудованому мікрофону і зручним кнопкам на корпусі навушників ви можете відповісти на виклик без допомоги смартфона.


  Ергономічний дизайн UiiSii US60 забезпечує їх зручне носіння в місті. Завдяки м'яким накладкам вуха в US60 не втомлюються, і ви зможете насолоджуватися звучанням улюблених треків стільки, скільки захочете.

  Навушники UiiSii US60 (Green)
  Кешбек 5 грн
  269 грн
  Кешбек 5 грн