Навушники Xiaomi Mi In-ear headphones Noise Reduction Type-C (White)

Код: 617738

Xiaomi Mi In-ear headphones Noise Reduction Type-C

Навушники Mi in-earphone Pro Type-C - високотехнологічні навушники в титановому корпусі, що підключаються до смартфону через роз'єм USB Type-C. Акустична архітектура навушників розроблена з використанням активного заглушення шумів у діапазоні від 50 до 2000 Гц. Це дозволяє досягти максимальної якості звучання та зберігає ваш слух.

 

 

USB Type-C - універсальний роз'єм

Відмінною особливістю даних навушників є те, що це перша модель Xiaomi з USB Type-C. З огляду на тенденцію розвитку смартфонів, це нововведення є досить актуальним.

 

 

Проривні технології активного заглушення шумів

Навушники отримали унікальну особливість, яка робить їх незамінними при використанні в місті - систему активного заглушення шумів. Кожен день повз нас проїжджають тисячі машин і ревуть мотоцикли, ми чуємо гучну вуличну рекламу, і не можемо нікуди подітися від шуму у вагоні метро або автобусі. Система активного заглушення шумів за допомогою мікрофона-аналізатора і компенсаторного звукового випромінювача здатна створити зустрічну звукову хвилю, яка глушить шуми вулиці та навколишнього світу. Вона працює на частотах від 50 до 2000 Гц, які є основними робочими частотами для нашого вуха.

 

 

Заглушення шумів допомагає зменшити зовнішній шум гучністю вище 25 дБ. Тепер прослуховування музики або аудіолекцій в будь-якому публічному місці не буде для вас проблемою - система заглушення шумів прибере сторонні звуки без необхідності вмикати максимальну гучність. Це дозволить уникнути погіршення слуху і головного болю через гучну музику.

 

 

Система активного заглушення складається не тільки з мікрофона, аналізатора зовнішніх звуків, і динаміка-випромінювача, компенсуючого їх. Чи не головною її частиною є мікросхема, яка аналізує зовнішні шуми і розраховує, якої частоти та сили повинна бути компенсаторна відповідь. Цю складну електронну деталь вдалося розмістити в одному корпусі з мікрофоном і кнопками управління відтворенням. Вмикається система заглушення шумів невеликою клавішею на бічній грані пульта управління. Про її роботу сигналізує мікродіод синього кольору.

 

 

Сертифікат "Hi Resolution Audio"

Звуковідтворююча частина навушників виконана з металу та кераміки, що дозволяє досягати збалансованості та насиченості звуку. Японське суспільство експертів сертифікувало навушники для прослуховування "Hi-Res Audio", що дозволяє відтворювати високоякісну - loseless - музику на чудовому рівні.

 

 

Захищений від перешкод і розривів кабель

Дроти кабелю складаються з емальованої безкисневої міді, обплетеної навколо кевларового волокна. Це значно підвищує довговічність і міцність кабелю, запобігаючи його розтягуванню та розривам. Кабель покритий еластичним плетеним матеріалом (ТРЕ), який забезпечує м'якість, і захист від «ефекту стетоскопа» - передачі шорохів і звуків тертя до вух. Вплетений шар нейлону забезпечує міцність і стійкість, а також не дає дроту заплутуватися. Mi in-earphone Type-C стали одними з найбільш стійких до пошкоджень навушниками.

 

 

Зручний ергономічний дизайн

Mi in-earphone Type-C мають скошені кути, які підходять до природної форми вуха. Вкладиш виконаний з м'якого силікону, який підбирається під розмір слухового каналу користувача і дозволяє надійно зафіксувати навушник і відсікти зовнішні шуми. Звуковод, на який кріпиться силіконовий вкладиш, має нахил 45º по відношенню до корпусу. Завдяки цьому вкладиш входить у вухо під природним кутом, не викликає дискомфорту і максимально ізолює зовнішній шум.

  

Корпус з титанового сплаву

Міцний і функціональний корпус навушників виготовлений з легкого авіаційного титану. Поверхня стійка до появи відбитків пальців, подряпин і механічних впливів.

Навушники Xiaomi Mi In-ear headphones Noise Reduction Type-C (White)