Фiльтри
Ви обрали:
Пiдiбрано 4 товарів з 308
Очистити всi

Фільтр

Ціна
 • від
  до
Бренд
Показати всi
Тип підключення
Вид навушників
Наявність гарнітури
Колір корпусу
Показати всi
Захист від вологи
HI-RES AUDIO

Навушники для дітей

Сортування:

 • за популярністю
 • за зростанням ціни
 • за зменшенням ціни
Фільтр 1
Код: 618774
Код: 623347
Код: 619459
Код: 613873

  Для чого дитині потрібні навушники?

  Діти слухають музику, дивляться фільм або грають на планшеті в навушниках? В цьому немає нічого поганого: так легше сконцентруватися на змісті і не заважати оточуючим займатися їх справами. Існує багато освітніх програм, засновані на прослуховуванні аудіо.

  Наприклад, вивчати іноземну мову без прослуховування промови мовою носія мови практично неможливо. Головне вибрати відповідні для цих цілей навушники, які будуть зручні дітям.

  Які навушники потрібні для дитини 5-12 років?

  • Неправильно - Вкладиші і вакуумні навушники
  • Правильно - Накладні дитячі навушники

  В яких ситуаціях дітям потрібні навушники?

  Це в першу чергу навушники для відпочинку і подорожей. Ви і ваша дитина точно оціните зручність використання навушників, наприклад, під час тривалої поїздки в машині, поїзді чи на літаку. А вдома навушники допоможуть дітям насолодитися своєю улюбленою музикою або мультфільмами, не заважаючи дорослим. І скільки нервів буде збережено!

  Навушники для навчання

  Щоб ефективно вивчати іноземні мови, дуже важливо слухати мову носія мови. При чому, не відволікаючись на сторонні шуми, повністю концентруватися на дикції і вимові. Крім цього, існує безліч on-line програм для вивчення математики, фізики, біології та інших наук в ігровій формі. Так ефект занурення буде максимальний.