Цитрус роздає плюшки! Забирай свою вже зараз!

192 переглядів


 

Купувати у Цитрусі стало ще приємніше. Купони, кешбек та особисті привілеї для учасників нової програми лояльності «Цитрус Плюшки». Приєднуйтеся і насолоджуйтеся смачними плюшками після кожної покупки.


ЩО ТАКЕ «ЦИТРУС ПЛЮШКИ»?

Цитрус зібрав в новій програмі лояльності плюшки на будь-який смак: кешбек, купони, подарунки на День народження та персональні рекомендації. Все це зібрано тут >>>

 

- Кешбек

Купуй товари в Цитрусі та отримай кешбек-плюшки від 2% до 4% вартості покупки на свій рахунок. Оплатити накопиченим кешбеком можна до 50% від суми майбутньої покупки.

 

- Купони

Купони - це спеціальні знижки на певні категорії та товари. Дізнатися більше про купони можна на нашому сайті в розділі «Акції».

 

- Подарунки на День народження

Кожен учасник програми лояльності «Цитрус Плюшки» на День народження отримує купон на 500 гривень від Цитруса.

 

- Персональні рекомендації

Знижки на товари, підібрані індивідуально для кожного клієнта.


ХТО ТИ? ДЕГУСТАТОР АБО ГУРМАН?

У програмі «Цитрус Плюшки» є два рівня для клієнтів: Дегустатор і Гурман.

 

Для рівня Дегустатор достатньо однієї покупки на будь-яку суму. Щоб стати Гурманом, необхідно придбати карту за 999 грн. або зробити в Цитрусі покупки на суму від 50 000 грн. за рік.

 

Кожен з рівнів має свої привілеї. Це кешбек до 4%, купони до 500 грн. на послуги Сервісного Центру, Цитрус Майстер, Цитрус Академії, збільшення оціночної вартості гаджетів в програмі «ЦеОбмін» на 10%, 4 безкоштовних заміни захисного скла на смартфоні.

 

Всі учасники програми «Цитрус Клуб» автоматично переходять на нову програму лояльності «Цитрус Плюшки» зі статусом дегустаторів.

 

«Чому плюшки? Все просто. Все прямолінійно. Як говорив Девід Огілві: «Великі ідеї - це прості ідеї». Коли ми думали про назву програми, ми постійно використовували слово «плюшка». Адже всі привілеї програми лояльності для наших клієнтів - це плюшки. Смачний кешбек, апетитні купони, солодкі подарунки, - все це плюшки. З Цитрус наші клієнти завжди отримують більше. Так що все просто - роздаємо плюшки, називаємо програму Цитрус Плюшки », - розповів про концепцію нової програми лояльності креативний директор Цитрус Василь Северенчук.

 

«Плюшки - це не просто набір бонусів та знижок, це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Нова програма дозволяє розробляти персональні рекомендації, пропонувати відповідні товари, щоб надавати клієнту ще більше вигоди від покупок », - поділився керівник відділу аналітики та монетизації даних Цитрус Сергій Кольчик.


Приєднуйся до програми лояльності Цитрус і отримай свої плюшки вже сьогодні!