Дозиметр Gamma Sapiens (IOS)

Код: 602772

Gamma Sapiens. Інтелектуальний детектор гамма-випромінювання

Gamma Sapiens — єдиний побутовий дозиметр у світі, що працює зі смартфонами та планшетами через Bluetooth.

Особливості:

 • Висока швидкість і точність вимірювань
 • Вбудований високочутливий лічильник Гейгера-Мюллера (вистачить 10-15 с для швидкої оцінки нормального фонового рівня радіації)
 • Бездротовий зв'язок через інтерфейс Bluetooth з iPhone чи iPad
 • Передача дозиметричної інформації з детектора на iPhone или iPad в режимі реального часу
 • Звукова та вібраційна сигналізація про небезпеку           
 • Наявність світлодіодної сигналізації зв'язку з iPhone чи iPad та розряду джерела живлення
 • Вимірювання радіації можна здійснювати дистанційно не піддаючи себе опроміненню
 • Широкий робочий температурний діапазон — від мінус 18 до плюс 50 °С
 • Ступінь захисту оболонки — IP30
 • Автономне живлення — не використовує акумулятор iPhone чи iPad

Інтелектуальний детектор гамма-випромінювання Gamma Sapiens призначений для вимірювання рівня радіації та накопиченої дози у повсякденному житті. Gamma Sapiens безперервно передає результати вимірювання на iPhone чи iPad через Bluetooth в режимі реального часу. За допомогою програми GS Ecotest інформація обробляється на iPhone чи iPad, відображається у зручному для користувача вигляді та зберігається в спеціальній базі даних для подальшого перегляду. Програма GS Ecotest розміщена на ресурсі App Store та доступна для безкоштовного завантаження всім користувачам. Вимірювання радіації відбувається в реальному часі, воно ніяк не впливає на використання смартфону або планшету за прямим призначенням. Щоб не піддаватися опроміненню, за допомогою Gamma Sapiens можна вимірювати радіацію дистанційно. Про небезпечний рівень радіації Gamma Sapiens повідомить звуковим сигналом та вібрацією. Gamma Sapiens має автономне живлення, тому не використовує акумулятор смартфону або планшету.

Вимірюйте рівень радіації

На дитячому майданчику

Здоров'ю вашої дитини зашкодять радіаційно небезпечні іграшки або інше джерело випромінювання на дитячому майданчику. Небезпека може ховатися навіть у пісочницях. Вимірюючи радіацію, будьте впевнені, що ви обрали безпечне місце для ігор з дитиною.

На присадибній ділянці

Вирощені улюблені овочі та фрукти на радіоактивно забрудненому грунті лише зашкодять вашому здоров'ю. Будьте впевнені, що отримуєте корисний урожай з власної дачі.

У автомобілі

Сідаючи за кермо автомобіля, переконайтеся, що він не їздив у радіаційно забруднених районах Японії або Чорнобиля до того, як потрапив до вас. Щоразу змінюючи шини, вимірюйте їх радіаційну безпеку.

Купуючи коштовності

Обираючи ювелірні вироби, стежте, щоб вони не шкодили вашому здоров'ю. Пам'ятайте, що підвищений рівень радіації можуть мати дорогоцінні метали та камені, особливо цирконій, що часто прикрашає коштовності.

Під час подорожей

Під час подорожей та активного відпочинку дуже легко потрапити на місця закопаного радіоактивного металобрухту або інших радіаційно небезпечних об'єктів. Уникайте "гарячих" місць, самостійно вимірюючи рівень радіації.

У лісі або на ринку

Куплені на ринку гриби або ягоди могли бути зібрані у районах підвищеного радіаційного фону і «ввібрали» в себе радіацію. Перевіряйте радіаційну забрудненість куплених або зібраних власноруч грибів та ягід.

На будівництві

Протягом багатьох років, квартири, побудовані з небезпечних радіаційних матеріалів, можуть робити свій негативний вплив на їх жителів. Вселяючись в нове житло, слід впевнитися, що воно радіаційно безпечне.

У банку

Радіоактивну готівку, як гривні, так і валюту, вам може видати банкомат, оскільки банки не перевіряють гроші на радіацію. Навіть невелика кількість радіаційно забруднених купюр, що перебувають в безперервному обороті, може завдати шкоди дуже великій кількості людей. Тому стежте, щоб в ваші руки не потрапляли «брудні» гроші або злитки золота.

Вдома

Ваш дім ніколи не стане вашою фортецею, якщо меблі виготовлені з радіоактивної деревини. Гранітний кухонний стіл також може бути радіаційно небезпечним. Контролюйте рівень радіації вдома самостійно.

Перетворіть свій iPhone чи iPad на дозиметр

GS Ecotest. Програма забезпечує:

 • Безперервну передачу інформації про рівень радіації та накопичену дозу з детектора «Gamma Sapiens» на iPhone чи iPad по Bluetooth-інтерфейсу в реальному часі
 • Відображення отриманої дозиметричної інформації в одному з 4-х різних графічних подань
 • Відображення отриманої дозиметричної інформації з GPS-координатами на карті місцевості
 • Автоматичне формування треків дозиметричних вимірювань за різними критеріями
 • Збереження або перегляд в реляційній базі даних потрібної дозиметричної інформації (потужності дози і дози)
 • Здійснення та прийом дзвінків, відправка та прийом SMS, запуск та робота інших програм та ін без переривання процесу дозиметричного вимірювання і без втрати дозиметричних даних
 • Керування детектором через iPhone чи iPad
 • Встановлення одного або декількох порогових значень по потужності дози та дозі, при перевищенні яких спрацьовує світлова, звукова і/або вібраційна сигналізація на  iPhone чи iPad
Дозиметр Gamma Sapiens (IOS)
Немає в наявності
1 599 грн