Еко-тестер Anmez Greentest 2 (овочі, фрукти, м'ясо, вода, радіація 2 щупа) (White)

Код: 614510
Кешбек 59 грн
2 999 грн
Кешбек 59 грн
від 120 грн/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 12 місяців, обмін/повернення товару протягом 14 днів

  Запасаєшся вітамінами? Стережись нітратів!

  В перегонах за врожайністю на зміну органічним добривам все більше приходять «передові технології» — неорганічні добрива. Вони дають більший ефект, але все частіше зустрічаються зловживання. В результаті на столі може виявитися красивий і стиглий, але вкрай небезпечний для здоров'я продукт.

  З усіх домішок, які потрапляють через добрива у грунт і рослини, нітрати у числі найнебезпечніших. Потенційно вони більш шкідливі, ніж пестициди та інші залишкові речовини.

   

   

   

  Нітратомір+Дозиметр Anmez Greentest

  Greentest — прилад для експрес-аналізу вмісту нітратів у свіжих овочах і фруктах, а також для визначення рівня радіоактивного фону та виявлення предметів, продуктів харчування, будівельних матеріалів та інших предметів, заражених радіоактивними елементами.

  З усіх домішок, які потрапляють через добрива в грунті, нітрати є одними з найбільш небезпечних. Постійне вживання продуктів з підвищеним вмістом нітратів підвищує ризик захворювання раку кишкового тракту і може привести до метгемоглобінемії, діабету, хвороби Альцгеймера або отруєння.


  Фрукти та овочі містять у собі різні катіони і аніони, у тому числі 98% NO3. Greentest надає постійний електричний струм для фруктів і овочів. Знаходження в зоні радіаційної небезпеки або поблизу предметів з підвищеним радіаційним фоном може призвести до несприятливих наслідків радіаційного опромінення. Відзначимо, що найбільшого впливу радіації піддаються люди, які проживають у великих містах, адже крім природного радіаційного фону на них ще впливають будматеріали, продукти харчування, повітря, заражені предмети. Постійне перевищення природного радіаційного фону призводить до раннього старіння, ослаблення зору та імунної системи, надмірної психологічної збудливості, гіпертонії та розвитку аномалій у дітей.

   

   

  Вимірювання радіаційного фону або радіації від предметів

  Прилад Greentest проводить вимірювання радіаційного фону відразу ж після свого увімкнення. Результат іонізуючого випромінювання виводиться на екран у залежності від його рівня та видається рекомендація.

  Запуск вимірювання накопиченої дози

  За допомогою кнопки СТАРТ-СТОП можна запустити вимірювання накопиченої дози, прилад буде проводити вимірювання у фоновому режимі до тих пір, поки вимірювання не буде зупинено кнопкою СТОП. Скидання накопиченої дози можливо здійснити кнопкою скидання.

   

  Складний технічно, простий у використанні

  Користуватися Greentest дуже легко. Для проведення аналізу достатньо зробити кілька простих дій:

  Після проведення аналізу на дисплей Greentest виводиться точна кількість вмісту нітратів у міліграмах на кілограм продукту, а також рекомендації по придатності до вживання через індикацію зеленим, жовтим або червоним кольорами.


   

  Greentest — незамінний гаджет для щоденного використання

  Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує щоденне максимальне споживання нітратів на рівні ≤ 3.7мг на 1 кг маси тіла для дорослих.

  У короткостроковій перспективі «переїдання» нітратів веде до гострого отруєння. Особливо схильні до ризику впливу нітратами вагітні жінки і маленькі діти.

  Яскравий приклад — захворювання "ацетоном", досить часто зустрічається у дітей останнім часом. Причина банальна — більшість мам не здогадуються, що замість вітамінів з неякісними овочами і фруктами годують дітей небезпечними нітратами. В результаті організм дитини з нітратами не справляється, з'являється ацетон, що у більшості випадків закінчується крапельницею ...

   

  Відмовитися від вживання свіжих фруктів і овочів неможливо, але істотно знизити ризики отруєння нітратами цілком реально. Рішення просте — контролювати якість продуктів, які вживає твоя сім'я.

  Нітратомір Greentest за характеристиками якісно відрізняється від інших побутових нітратомірів. Точність показань приладу підтверджена міжнародними сертифікатами. Greentest — це абсолютно незамінний гаджет для сучасної людини, яка турбується про своє здоров'я та про здоров'я своєї родини.

  Еко-тестер Anmez Greentest 2 (овочі, фрукти, м'ясо, вода, радіація 2 щупа) (White)
  Кешбек 59 грн
  2 999 грн
  Кешбек 59 грн
  від 120 грн/міс