Нітрат-тестер Anmez Greentest 2 (овочі, фрукти, м'ясо, вода, 2 щупа) (White)

Код: 614509

Запасаєшся вітамінами? Стережись нітратів!

У перегонах за врожайністю на зміну органічним добривам все більше приходять «передові технології» — неорганічні добрива. Вони дають більший ефект, але все частіше зустрічаються зловживання. В результаті на столі може виявитися красивий і стиглий, але вкрай небезпечний для здоров'я продукт.

З усіх домішок, які потрапляють через добрива у грунт і рослини, нітрати у числі найнебезпечніших. Потенційно вони більш шкідливі, ніж пестициди та інші залишкові речовини.

 

 

 

Небезпека нітратів

Із самого початку нітрати присутні у всіх фруктах та овочах. Однак, збільшення їх вмісту призводить до розвитку по-справжньому небезпечних захворювань, серед яких метгемоглобінемія, діабет та хвороба Альцгеймера. У важких випадках підвищений вміст нітратів здатний викликати рак кишкового тракту.
 

Надійний захист здоров'я всієї родини

Greentest – це новий революційний гаджет, який дозволяє експрес-методом вимірювати концентрацію нітратів в овочах і фруктах. З Greentest ти з легкістю виявиш продукти, вирощені з порушенням допустимих норм, убезпечивши тим самим себе і своїх рідних. Портативний пристрій вагою менше смартфона гідно виконує функцію цілої лабораторії.

Розпізнає небезпечний продукт одним дотиком

Фрукти і овочі містять у своєму складі різні солі, в тому числі нітрат (NO3) і нітрит (NO2) -іони. Методом електролізу Greentest визначає вміст нітрат-іонів у продукті, а спеціальне калібрування дозволяє протягом 3х секунд вивести на дисплей гаджета точний результат по кожному окремому фрукту або овочу. 

Складний технічно, простий у використанні

Користуватися Greentest дуже легко. Для проведення аналізу достатньо зробити кілька простих дій:

Після проведення аналізу на дисплей Greentest виводиться точна кількість вмісту нітратів у міліграмах на кілограм продукту, а також рекомендації по придатності до вживання через індикацію зеленим, жовтим або червоним кольорами.


Greentest — незамінний гаджет для щоденного використання

Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує щоденне максимальне споживання нітратів на рівні ≤ 3.7мг на 1 кг маси тіла для дорослих.

У короткостроковій перспективі «переїдання» нітратів веде до гострого отруєння. Особливо схильні до ризику впливу нітратами вагітні жінки і маленькі діти.

Яскравий приклад — захворювання "ацетоном", досить часто зустрічається у дітей останнім часом. Причина банальна — більшість мам не здогадуються, що замість вітамінів з неякісними овочами і фруктами годують дітей небезпечними нітратами. В результаті організм дитини з нітратами не справляється, з'являється ацетон, що у більшості випадків закінчується крапельницею ...

 

Відмовитися від вживання свіжих фруктів і овочів неможливо, але істотно знизити ризики отруєння нітратами цілком реально. Рішення просте — контролювати якість продуктів, які вживає твоя сім'я.

Нітратомір Greentest за характеристиками якісно відрізняється від інших побутових нітратомірів. Точність показань приладу підтверджена міжнародними сертифікатами. Greentest — це абсолютно незамінний гаджет для сучасної людини, яка турбується про своє здоров'я та про здоров'я своєї родини.

Нітрат-тестер Anmez Greentest 2 (овочі, фрукти, м'ясо, вода, 2 щупа) (White)