Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Вiдео
Лишити вiдгук
Задати питання

Ноутбук Acer ConceptD 3 CN315-71 White (NX.C57EU.00J)

Код:661220
Ноутбук Acer ConceptD 3 CN315-71 White (NX.C57EU.00J) video preview
Ноутбук Acer ConceptD 3 CN315-71 White (NX.C57EU.00J) фото
Ноутбук Acer ConceptD 3 CN315-71 White (NX.C57EU.00J) фото
Ноутбук Acer ConceptD 3 CN315-71 White (NX.C57EU.00J) фото
Ноутбук Acer ConceptD 3 CN315-71 White (NX.C57EU.00J) фото
Ноутбук Acer ConceptD 3 CN315-71 White (NX.C57EU.00J) фото
Ноутбук Acer ConceptD 3 CN315-71 White (NX.C57EU.00J) фото
Ноутбук Acer ConceptD 3 CN315-71 White (NX.C57EU.00J) фото
Ноутбук Acer ConceptD 3 CN315-71 White (NX.C57EU.00J) фото
2 / 9
Кредит 0,01% до 25 платежів
Очікується
50 499
Слідкувати за ціною в Telegram

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Характеристики

Розмір екрану
15,6"
Тип процесора
Intel Core i5-9300H
Кількість ядер процесора
4
Розмір оперативної пам'яті
16 Гб
Об'єм накопичувача
256 Гб + 1 Тб
Відеопроцесор
NVIDIA GeForce GTX 1650

ConceptD 3

Потужність і точність

Графічний дизайн — це просто та швидко завдяки новому ноутбуку ConceptD 3 для творців контенту. Вдосконалюйте зображення з професійною точністю завдяки сертифікованому PANTONE® Validated дисплею з роздільною здатністю Full HD, точністю кольору Delta E менше 2 і колірним охопленням DCI-P3, а також завдяки потужному процесору Intel® Core™ i5 9-го покоління та відеокарті NVIDIA® GeForce® GTX 1650.1

Створений для мобільності

Завдяки класичному дизайну ноутбук ConceptD 3 чудово виглядає у будь-якій обстановці, і він достатньо міцний, щоб брати його з собою. Приємний на дотик високоякісний алюмінієвий корпус.

Керамічна поверхня

Мікродугове оксидування (МДО) забезпечує металевій поверхні ноутбука такі характеристики керамічних матеріалів, як твердість, міцність і стійкість до корозії та окислення.

Бездоганний білий колір

Технологія покриття із захистом від плям перешкоджає пожовтінню і появі на поверхні слідів від кави, маркерів або інших забруднень.

Приглушене підсвічування

Клавіатура з підсвічуванням забезпечує комфортний набір тексту при будь-якому освітленні. Тепле жовте світло підсвічування нагадує про природу і схід сонця, створюючи приємну атмосферу для роботи.

Ідеальний пристрій для творців контенту

Точність кольору вкрай важлива, коли мова йде про дизайнерську роботу. Широкий набір технологій передавання кольорів ноутбука ConceptD 3 дозволить вам добитися бажаного результату. Завдяки реалістичним кольорам і роздільній здатності Full HD ви зможете довести свою роботу до досконалості.

Точність передавання кольорів

Для створення дизайну професійного рівня потрібні відповідні інструменти. Колірне охоплення DCI-P3 і точність кольору Delta E менше 2 забезпечать реалістичне передавання кольорів.

DCI-P3

Міжнародний стандарт кольору, який використовується у кінематографі. Кольори відтворюються на найвищому рівні, дозволяючи професійно редагувати відеофайли.

PANTONE® Validated

Створюйте роботи професійної якості завдяки дисплею з вбудованою колірною корекцією і високою точністю передавання кольорів, що відповідає системі PANTONE Matching System (PMS).

Delta E меньше 2

Дисплей протестований і відкалібрований так, що середнє значення коефіцієнта точності кольору Delta E не перевищує 2. Завдяки цьому досягається реалістичність кольорів.

Потужні можливості

Зручне та швидке редагування зображень завдяки процесору Intel® Core™ i5 9-го покоління та відеокарті NVIDIA® GeForce® GTX 1650. Домагайтеся кращих результатів завдяки пам'яті DDR4 ємністю до 16 Гб.

Оптимізована система охолодження

Тиша дуже важлива, коли ви працюєте над істотними деталями. Рівень шуму оптимізованої системи термоконтролю не перевищує 40 дБА, що не порушує навіть суворих правил бібліотек. Навіть коли процесор працює на повній потужності, ноутбук ConceptD 3 не завадить оточуючим.

Можливості підключення

Виконуйте більше завдань завдяки широкому набору портів, включаючи USB Type-C™ Gen 1, який підтримує передавання даних зі швидкістю до 5 Гбіт/с, і порти USB 3.1 для зарядки пристроїв, навіть якщо ноутбук вимкнений. Новий стандарт Wi-Fi 6 (802.11ax) забезпечить стабільно високу швидкість бездротового з’єднання.

Функціональний інтерфейс Palette

Простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Palette забезпечує на ноутбуці ConceptD миттєвий доступ до налаштувань. З легкістю налаштовуйте колірний профіль, відстежуйте стан системи або змінюйте налаштування.

Колірний Профіль

Відстеження Стану Системи

Налаштування

1. Технічні характеристики залежать від конкретної моделі.