Citrus Logo Image
Все про товар
Характеристики
Аксесуари
Фото
Вiдео
Лишити вiдгук
Задати питання

Ноутбук Acer ConceptD 5 Pro CN515-71P Black (NX.C4YEU.00K)

Код:661219
Ноутбук Acer ConceptD 5 Pro CN515-71P Black (NX.C4YEU.00K) video preview
Ноутбук Acer ConceptD 5 Pro CN515-71P Black (NX.C4YEU.00K) фото
Ноутбук Acer ConceptD 5 Pro CN515-71P Black (NX.C4YEU.00K) фото
Ноутбук Acer ConceptD 5 Pro CN515-71P Black (NX.C4YEU.00K) фото
Ноутбук Acer ConceptD 5 Pro CN515-71P Black (NX.C4YEU.00K) фото
Ноутбук Acer ConceptD 5 Pro CN515-71P Black (NX.C4YEU.00K) фото
Ноутбук Acer ConceptD 5 Pro CN515-71P Black (NX.C4YEU.00K) фото
Ноутбук Acer ConceptD 5 Pro CN515-71P Black (NX.C4YEU.00K) фото
Ноутбук Acer ConceptD 5 Pro CN515-71P Black (NX.C4YEU.00K) фото
2 / 9
Кредит 0,01% до 25 платежів
Очікується
78 999
Слідкувати за ціною в Telegram

Приймаємо

GooglePay
ApplePay
PrivatPay
Visa
Mastercard
Monobank
Privat Pieces
Готівкою
Безготівковий розрахунок

Характеристики

Розмір екрану
15,6"
Тип процесора
Intel Core i7-9750H
Кількість ядер процесора
6
Розмір оперативної пам'яті
16 Гб
Об'єм накопичувача
512 Гб + 1 Тб
Відеопроцесор
NVIDIA Quadro RTX 3000

ConceptD 5 Pro

Мобільність і створення контенту на професійному рівні

Демонструйте складні CAD-моделі, імітаційні моделі та анімацію клієнтам і редагуйте матеріали у реальному часі на новому ноутбуці ConceptD 5 Pro. Вдосконалюйте зображення з професійною точністю завдяки сертифікованому PANTONE® Validated дисплею з роздільною здатністю 4K, точністю кольору Delta E менше 22 221 й колірним охопленням 100% Adobe® RGB, а також завдяки потужному процесору Intel® Core™ i7 9-го покоління і моделі відеокарти до NVIDIA® Quadro RTX™ 3000.

Точність передавання кольорів

Точність кольору вкрай важлива, коли мова йде про дизайнерську роботу. Ноутбук ConceptD 5 Pro з сертифікованим PANTONE® Validated дисплеєм з роздільною здатністю 4K UHD дозволить вам добитися бажаного результату. Завдяки колірному охопленню 100% Adobe® RGB і точності кольору Delta E менше 221 дисплей забезпечує реалістичні кольори.

Колірне охоплення 100% Adobe® RGB

З колірним охопленням 100% Adobe® RGB кольори відрізняються більшою яскравістю і точністю завдяки розширеній палітрі відтінків блакитного та зеленого. Колірна гамма Adobe® RGB охоплює ширший діапазон кольорів, ніж гама sRGB.

Сертифікат PANTONE® Validated

Створюйте роботи професійної якості завдяки дисплею з вбудованою колірною корекцією і високою точністю передавання кольорів, що відповідає системі PANTONE Matching System (PMS).

Delta E менше 2

Дисплей протестований і відкалібрований так, що середнє значення коефіцієнта точності кольору Delta E не перевищує 2. Завдяки цьому досягається реалістичність кольорів.

Потужні можливості

Реалізуйте тривимірні проєкти графічного дизайну за лічені хвилини завдяки обчислювальній потужності процесора Intel® Core™ i7 9-го покоління і моделі відеокарти до NVIDIA® Quadro RTX™ 3000. Домагайтеся кращих результатів завдяки пам'яті DDR4 ємністю до 16 Гб.

Процесор Intel® Core™ i7 9-го покоління

Процесори Intel® Core™ 9-го покоління забезпечують необхідну потужність для створення, редагування контенту та обміну ним. Вони прискорюють обробку відео з роздільною здатністю 4K на величину до 54% і підвищують продуктивність на величину до 33%.

DDR4/NVMe PCIe 2

Вища продуктивність при нижчому енергоспоживанні у порівнянні з DDR3: передавання даних зі швидкістю до 2133 МТ/с при споживанні на 20% менше енергії.

Відеокарта NVIDIA® Quadro RTX™ 3000

Графічні процесори NVIDIA Quadro® поєднують у собі компактність та великий обсяг пам'яті, новітня технологія NVIDIA RTX™, що включає трасування променів у реальному часі, вдосконалений шейдинг та поліпшені ШІ інструменти — все це забезпечує продуктивність рівня настільного ПК.

Оптимізована система охолодження

Тиша дуже важлива, коли ви працюєте над істотними деталями. Рівень шуму оптимізованої системи термоконтролю з вентилятором Aeroblade™ 3D 4-го покоління не перевищує 40 дБА — як у бібліотеці. Навіть коли процесор працює на повній потужності, обробляючи ресурсомісткі завдання, ноутбук ConceptD 5 Pro не завадить оточуючим.

Можливості підключення

Виконуйте більше завдань завдяки широкому набору портів, включаючи USB Type-C™ Gen 1, який підтримує передавання даних зі швидкістю до 5 Гбіт/с, зарядку через USB, DisplayPort через USB-C, а також можливість зарядки при вимкненому пристрої за допомогою портів USB 3.1. Швидше з’єднання з Інтернетом завдяки Killer™ Wi-Fi® 6 AX1650 (Gig+ Wi-Fi).2

Класичний дизайн

Класичний дизайн металевого корпусу з рельєфними обрисами ідеально підійде для творців контенту, яким важливий стиль у всьому. Клавіатура з приємним жовтим підсвічуванням дозволяє працювати в умовах слабкої освітленості.

Клавіатура з підсвічуванням

Клавіатура з підсвічуванням забезпечує комфортний набір тексту при будь-якому освітленні. Тепле жовте підсвічування нагадує про природу і схід сонця, створюючи приємну атмосферу для роботи.

Металевий корпус

Компактний корпус ноутбука ConceptD 5 Pro виготовлений з високоякісного алюмінію. Основні переваги алюмінію — це низька питома маса та чудова теплопровідність.

Функціональний інтерфейс Palette

Простий інтуїтивно зрозумілий інтерфейс Palette забезпечує на ноутбуці ConceptD миттєвий доступ до налаштувань. З легкістю налаштовуйте колірний профіль, відстежуйте стан системи або змінюйте налаштування.

1. Значення Delta E встановлюється при заводському калібруванні.

2. Технічні характеристики залежать від конкретної моделі.