Ноутбук Acer Predator Triton 500 PT515-51-52YT (NH.Q4WEU.018)

Код: 642232
Звичайна ціна
89 999 грн
  • Розмір екрану 15,6"
  • Тип процесора Intel Core i5-8300H
  • Кількість ядер процесора 4
  • Розмір оперативної пам'яті 16 Гб
  • Обсяг SSD-накопичувача 256 Гб
  • Об'єм HDD-накопичувача Ні

Predator Triton 500 - компактність на максимум

Цей ноутбук з процесором Intel Core i5 8-го покоління та відеокартою GeForce RTX 2080 з дизайном Max-Q1 створений, щоб забезпечувати приголомшливу якість ігор, відкривати нові можливості для творчості та розпалювати заздрість оточення. І все це на екрані з частотою оновлення 144 Гц та часом відгуку 3 мс.1

Портативність

Ноутбук Triton 500 з металевим корпусом глибокого чорного кольору2 готовий до гри завжди і всюди. Кришка, прикрашена фірмовою символікою Predator зі світлодіодним підсвічуванням, яке змінює колір, робить цей ігровий ноутбук справді унікальним.

Висока швидкість

Висока швидкість — основа цього ноутбука з приголомшливим дисплеєм. Як? Все це завдяки частоті оновлення 144 Гц та часу відгуку 3 мс при роботі функції Overdrive. Відчуйте плавний геймплей з неперевершеною чіткістю зображення.

Широкий огляд

Під’єднайте додаткові дисплеї через порти HDMI 2.0, Mini DisplayPort (mDP) та USB-C Thunderbolt 3. Перейдіть на новий рівень відображення завдяки одночасному використанню чотирьох дисплеїв, включаючи екран ноутбука.

Максимальний результат

Всередині металевого корпусу розташовано потужне начиння: 4-х ядерний процесор Intel Core i5-8300H 8-го покоління, відеокарта GeForce RTX 2080 з дизайном Max-Q1, модуль пам'яті DDR4 2666 МГц ємністю 16 Гб. Результат? Неймовірна продуктивність, яка впорається з будь-якими випробуваннями.

Технологія nVidia RTX

Ігрові ноутбуки з відеокартою GeForce RTX працюють на базі архітектури nVidia Turing та революційної платформи nVidia RTX. Оцініть неперевершену швидкість та реалістичність ігрового процесу з підтримкою технологій штучного інтелекту.

Трасування променів

Відчуйте новий рівень реалістичності гри. Трасування променів відтворює природну поведінку світла, забезпечуючи у реальному часі високоякісну візуалізацію ігор навіть з найдинамічнішими візуальними ефектами.

nVidia Turing

Революційна архітектура nVidia Turing об'єднує технології трасування променів у реальному часі, штучного інтелекту та програмованого шейдингу, забезпечуючи якісно новий рівень гри.

GeForce з дизайном Max-Q

Зустрічайте один з найбільш тонких, продуктивних і тихих ноутбуків у світі. Ігрова відеокарта GeForce RTX дозволяє досягти оптимального балансу між продуктивністю та комфортом.

Технологія Aeroblade 3D 4-го покоління

Всі ноутбуки Predator оснащені спеціальною системою охолодження. Нова конструкція останнього покоління знижує рівень шуму, при цьому посилюючи потік повітря і забезпечуючи максимальну продуктивність при виконанні будь-яких завдань.

Біонічний дизайн

Вентилятори, розроблені під натхненням від безшумної і потужної динаміки польоту сови, оснащені зазубреними краями, які дозволяють пропускати ще більше повітря.

Ультратонкі лопаті

Всі 59 біонічних лопатей товщиною всього 0,1 мм повністю виконані з металу зі стабілізуючою канавкою з подвійною виїмкою.

Шумозаглушення

Крила вздовж верхнього та нижнього краю вентилятора та зігнуте ребро вздовж внутрішньої частини лопаті знижують нестабільність потоку.

Індивідуальне налаштування

Шрифт Predator, особливий дизайн клавіш WASD і дві абсолютно необхідні клавіші Turbo та PredatorSense — все це характеристики налаштовуваної клавіатури з тризонним RGB-підсвічуванням. Кнопка Turbo призначена для миттєвого збільшення продуктивності, а клавіша PredatorSense відкриває спеціальний службовий додаток.

Налаштовувані клавіші

Turbo+ Predatorsense

3-Zone RGB Backlight

Predatorsense

Абсолютний контроль в одному додатку.

Головне меню

Збільшення продуктивності

Керування вентиляторами

Моніторинг

Підсвічування

Швидкий доступ

Об'ємний звук Waves NX

Перетворіть будь-яку пару навушників на висококласну систему об'ємного звучання 360°, яка дозволить насолоджуватися улюбленими фільмами, музикою та іграми з реалістичним об'ємним звуком.

Waves Maxxaudio

Цей пакет включає висококласні функції обробки звуку для підвищення якості звуку на ноутбуці.

Maxxbass

Оцініть ще глибше стереозвучання навіть на маленьких динаміках. Технологія MaxxBass створює низькочастотні ефекти, забезпечуючи реалістичне звучання музики та геймплея.

Maxxdialog

Ця технологія дозволяє ідентифікувати «центральну» (голосову) інформацію та регулювати її рівень окремо від іншої звукової інформації для чіткого відтворення діалогів без спотворень через фонові звуки.

Низький рівень затримок - ще більше перемог

Ніхто не хоче програвати через затримки. Контролер Killer E3000 Ethernet, бездротова антена 1550 та Killer Control Center 2.0 надають всі інструменти, необхідні для перемоги над супротивником у мережевій грі, забезпечуючи оптимізований на 100% канал зв'язку без затримок.

1Показник досягнуто за допомогою функції Overdrive. Заявлений час відгуку не є вбудованою характеристикою.

2Верхнє та нижнє покриття, а також основа виконані зі сплаву на основі алюмінію. Передня частина корпусу виготовлена з пластику.

Ноутбук Acer Predator Triton 500 PT515-51-52YT (NH.Q4WEU.018)
Звичайна ціна
89 999 грн