Ноутбук Asus ROG Zephyrus S GX701GV-EV004T Black Metal (90NR0201-M00150)

Код: 653655
  • Розмір екрану 17,3''
  • Тип процесора Intel Core i7-9750H
  • Кількість ядер процесора 6
  • Розмір оперативної пам'яті 16 Гб
  • Обсяг SSD-накопичувача 512 Гб
  • Об'єм HDD-накопичувача Ні

Asus ROG Zephyrus S GX701

Тонке рішення

Оригінальний ROG Zephyrus S став еталоном ультратонких ігрових ноутбуків під керуванням операційної системи Windows 10. У своїй новій версії GX701 він покращився одразу в декількох аспектах. Його тонкорамковий 17-дюймовий екран поміщений у корпус товщиною всього 18,7 мм, а апаратна конфігурація тепер включає відеокарту GeForce RTX 2080 Max-Q та процесор Intel Core i7. Дисплей має чудові швидкісні характеристики (144 Гц, 3 мс) й бездоганне передавання кольорів (сертифікація Pantone Validated). Він вміє виводити зображення як з дискретної відеокарти (з підтримкою адаптивної синхронізації G-Sync), так і з вбудованого у процесор графічного ядра (з метою зменшення енергоспоживання).1

Дизайн

Найкомпактніший 17-дюймовий ігровий ноутбук

Наявність великого дисплея, як правило, означає великий розмір самого ноутбука, однак тонка екранна рамка і продумана конструкція корпусу робить модель ROG Zephyrus S найкомпактнішою у своєму класі. Фактично, ви отримуєте 17-дюймовий дисплей у корпусі, аналогічному 15-дюймовим ноутбукам. Такий пристрій легко поміщається в рюкзак, а міцний матеріал корпусу – магнієвий сплав – робить його стійким до щоденного використання.

Дисплей

Швидкість і точність

Вузька екранна рамка дозволяє повністю зануритися у зображення на екрані ноутбука ROG Zephyrus S. Його IPS-дисплей має високу частоту оновлення (144 Гц),1 що забезпечує плавність картинки у динамічних іграх й знижує затримку відображення, а низький час відгуку (всього 3 мс) позбавляє від неприємних візуальних артефактів. Крім того, точне передавання кольорів, підтверджене сертифікацією Pantone, припаде до смаку всім, хто буде використовувати цей ноутбук для роботи над мультимедійним контентом.

Продуктивність

Перемикання між графічними ядрами

Користувач може легко перемикати дисплей ROG Zephyrus S між вбудованим графічним ядром та дискретною відеокартою: у першому режимі збільшується час автономної роботи ноутбука, а в другому забезпечується максимальна продуктивність і активується технологія адаптивної синхронізації G-Sync, що підвищує якість зображення в іграх.

Відеокарта нового покоління для максимальної швидкості

Попри свою компактність, ROG Zephyrus S володіє достатньою обчислювальною потужністю для вимогливих ігор, віртуальної реальності та творчої роботи у професійних додатках. Відеокарта GeForce RTX 2060, процесор Intel Core i7 та великий об’єм оперативної пам'яті DDR4 гарантують продуктивність на рівні повнорозмірних стаціонарних комп'ютерів, а твердотільний накопичувач пропонує вдосталь простору для зберігання колекції ігор і портфоліо професійних робіт.1

Охолодження

Ефективне охолодження для стабільної роботи

Для того щоб ноутбук ROG Zephyrus S успішно справлявся з вимогливими іграми, не перегріваючись, у ньому застосовано унікальну систему ROG Active Aerodynamic System: при піднятій кришці дисплея у корпусі з'являється вентиляційний отвір для забору холодного повітря. Завдяки цьому сила повітряних потоків збільшується на 32% у порівнянні з традиційними рішеннями. Також слід зазначити систему захисту від пилу, яка запобігає забрудненню радіаторів, а отже охолодження ноутбука не буде сильно погіршуватися у міру його використання.

Охолодження для кожного компонента

П'ять теплових трубок, прокладених у корпусі ноутбука, охолоджують не лише центральний та графічний процесори, а й елементи їх систем живлення. Температура останніх не піднімається вище 80 градусів, що сприяє надійній та стабільній роботі всього пристрою. Також для охолодження процесорів застосовані виділені та загальні радіатори.

Ультратонкі ребра радіаторів

Для відведення тепла від гарячих компонентів використовується чотири радіатори, розташовані з боків корпусу. Кожен складається з мідних ребер товщиною всього 0,1 мм. Завдяки цьому збільшено загальну кількість ребер (тепер їх 250, загальна площа теплорозсіювання становить 110 000 мм²), а їх опір повітряному потоку – нижчий у порівнянні зі звичайними радіаторами, у яких ребра удвічі товстіші. Причому ребра, розташовані з боків радіатора трохи загнуті назад, щоб відводити гаряче повітря від руки, в якій користувач тримає мишку.

Автоматичне очищення

Захист радіаторів від забруднення є дуже важливим фактором в успішному відведенні тепла, тому інженери ASUS розробили спеціальне рішення: частинки пилу швидко виводяться з корпусу ноутбука по спеціально сконструйованому тунелю, а не осідають на ребрах радіаторів. Таке рішення підвищує ефективність охолодження і, як наслідок, збільшує термін служби всього пристрою.

Посилений повітряний потік

Технологія AeroAccelerator забезпечує ефективне проходження повітряних потоків через тонкий корпус ноутбука. Спеціальні алюмінієві кожухи на вентиляційних отворах допомагають вентиляторам втягувати всередину більше холодного повітря. Лопаті вентиляторів виготовляються з рідкокристалічного полімеру, що дозволяє зменшити їх товщину на 33% у порівнянні з традиційними. В результаті вентилятор можна наділити великим числом лопатей (83 лопаті у кожного!), а це збільшує повітряний потік на 15%.

12-вольтні вентилятори

Для підвищення ефективності системи охолодження у ній використовуються 12-вольтні вентилятори, які володіють більшою потужністю у порівнянні зі звичайними 5-вольтними. Вони швидше обертаються й створюють вищий повітряний тиск. Холодне повітря надходить всередину корпусу крізь перфорацію на верхній панелі та відкритий повітрозабірник внизу, а гаряче викидається назовні через чотири отвори у бічних панелях. Причому вихлопні отвори сконструйовані таким чином, щоб гаряче повітря не змішувалося з холодним, що надходить у вхідний отвір системи AAS.

Регулювання швидкості вентиляторів

Вентилятори системи охолодження можуть працювати у трьох режимах, перемикання між якими здійснюється натисканням спеціального поєднання клавіш. Найагресивнішим є режим Turbo, в якому вентилятори обертаються на максимальній швидкості, щоб забезпечити стабільну роботу ноутбука під високими ігровими навантаженнями. Якщо ж пріоритетом є тиша, слід активувати режим Silent, в якому рівень шуму знижується до 35 дБ і нижче*. Також є проміжний збалансований режим з рівнем шуму менше ніж 40 дБ (Всі заяви про продуктивність ґрунтуються на теоретичних значеннях, якщо явно не вказано інше. Значення продуктивності у реальних умовах можуть відрізнятися).

Клавіатура

Гнучке налаштування підсвічування

Клавіатура ноутбука ROG Zephyrus S розміщена у передній частині корпусу, ближче до рук користувача, щоб поверхня навколо неї залишалася більш прохолодною. Вона оснащена підсвічуванням Aura, яке можна гнучко налаштовувати для кожної клавіші й синхронізувати з Aura-сумісними периферійними пристроями (технологія Aura Sync). Крім того, підсвічування розширене на коліщатко регулятора гучності і на цифровий клавіатурний блок, який відображається на тачпаді.

Звук

Аудіосистема з інтелектуальним підсилювачем

Ноутбук ROG Zephyrus S наділений високоякісною аудіосистемою з інтелектуальним підсилювачем, який захищає динаміки від перевантаження, навіть коли ви викрутити регулятор гучності на максимум. Результат – чисте звучання зі збільшеним динамічним діапазоном й потужними басами, що дозволить почути кожен звук у комп'ютерній грі, фільмі або у тому аудіотреку, над яким ви працюєте. Для ще більшого ефекту занурення можна під’єднати навушники і активувати режим віртуального просторового звучання.

USB PD

Підзарядка через роз'єм USB-C

Ігрові ноутбуки ROG стали першими, в яких підтримувалася підзарядка і через блок живлення, і по інтерфейсу USB-C (стандарт USB Power Delivery). Завдяки цьому ноутбук ROG Zephyrus S можна заряджати від зовнішніх акумуляторів, що позбавляє від необхідності шукати електричну розетку. Крім того, він сам може використовуватися для прискореної підзарядки мобільних гаджетів з силою струму до 3 А. Крім штатного зарядного пристрою доступна більш компактна версія потужністю 65 Вт.2

Інтерфейси

Повноцінний комплект інтерфейсів

Ноутбук ROG Zephyrus S володіє всіма інтерфейсами, необхідними для мобільної платформи, призначеної і для ігор, і для серйозної роботи. Для під’єднання геймпада, миші, USB-флешок та іншої периферії є кілька портів USB, виконаних у вигляді різних роз'ємів (Type-A та Type-С) з підтримкою різних швидкісних режимів. При цьому порт USB 3.1 Gen2 Type-C може працювати у режимі відеоінтерфейсу DisplayPort 1.4 та забезпечує живлення під’єднаного пристрою (стандарт Power Delivery). Відеовихід HDMI 2.0 служить для під’єднання зовнішніх моніторів і телевізорів. Він підтримує виведення зображення у форматі 4K/Ultra-HD з частотою кадрів до 60 Гц.

Додатки

Єдиний центр керування

Додаток ROG Armoury Crate використовується для того, щоб ставити системні налаштування та режим роботи синхронізованого підсвічування Aura. Існує можливість створення до чотирьох профілів з різними параметрами, які будуть автоматично завантажуватися при запуску певних ігор та додатків.3

1Технічні характеристики залежать від конкретної моделі.

2Зовнішній акумулятор ZenPower Pro PD та 65-ватний зарядний пристрій можна придбати окремо. Час підзарядки вказано для ноутбука, використовуваного у режимі перегляду веб-сайтів.

3Інтерфейс додатку може змінюватися залежно від версії.

Ноутбук Asus ROG Zephyrus S GX701GV-EV004T Black Metal (90NR0201-M00150)