Ноутбук Asus TUF Gaming FX504GE-E4075T Black (90NR00I3-M00870)

Код: 634634
  • Кредит 0,01% до 25 платежів
  • Розмір екрану 15,6"
  • Тип процесора Intel Core i7-8750H
  • Кількість ядер процесора 6
  • Розмір оперативної пам'яті 16 Гб
  • Операційна система Windows 10 Home
  • Об'єм накопичувача 256 Гб + 1 Тб

Asus TUF Gaming FX504 - нова ера ігрових технологій

Asus TUF Gaming FX504 - потужний ноутбук, який є першим представником нової ігрової серії TUF Gaming, що включає продуктивні, надійні та довговічні ігрові пристрої. Сучасна начинка забезпечує FX504 неабияку продуктивність, а завдяки стильному та легкому корпусу цей ноутбук зручно брати з собою в дорогу.

Підвищена надійність

Продуктивності ноутбуку FX504 вистачить для найсучасніших ігор та багатозадачної роботи, а міцна конструкція забезпечує надійність системи. Належність до ігрової серії TUF Gaming гарантує довговічну безвідмовну роботу пристрою. Запатентована система охолодження із захистом від пилу значно підвищує стабільність та довговічність роботи комп'ютера, виводячи пил та дрібні частинки за межі корпусу. Ноутбук FX504 оснащено ігровою клавіатурою з ресурсом 20 мільйонів натискань, що вдвічі більше, ніж у клавіатур, що встановлюються в звичайних ноутбуках. FX504 відрізняється підвищеною міцністю та бездоганною надійністю, пропонуючи при цьому все, що потрібно для роботи та відпочинку.

І для роботи, і для ігор!

FX504 оснащено процесором Intel Core та відеокартою NVIDIA GeForce GTX 1050. Вся ця міць поєднується в ньому з неймовірною витонченістю: товщина корпусу – всього 2,5 см, а маса пристрою становить не більше 2,3 кг. Робота, навчання, розважальні програми, ігри – ноутбуку FX504 під силу будь-які завдання!

Повне занурення в гру

Модель FX504 має 15,6-дюймовим дисплей з частотою оновлення 60 Гц або 120 Гц.* Висока частота оновлення та малий час відгуку (всього 3 мс) забезпечують плавний ігровий процес з картинкою кінематографічної якості. У порівнянні з традиційними дисплеями з частотою оновлення 60 Гц значно поліпшено плавність відображення динамічних сцен в іграх та фільмах і зведена до мінімуму затримка відображення. Цей дисплей також характеризується дуже широким колірним охопленням, високою контрастністю і точною передачею кольору. Його матове покриття мінімізує відблиски, що дратують під час гри.

Ефективність та довговічність

Особлива система охолодження в ноутбуці FX504 забезпечує ефективне відведення тепла навіть під час тривалих ігрових сесій та значно підвищує стабільність та довговічність системи. Технологія HyperCool поєднує в собі систему охолодження із захистом від пилу та функцію Fan Overboost. Система охолодження із захистом від пилу сприяє виведенню забруднюючих частинок з корпусу та перешкоджає їх налипанню на лопатях вентиляторів. Функція Fan Overboost дозволяє регулювати роботу вентиляторів для досягнення оптимального балансу між швидкістю обертання та рівнем шуму. Додаткове відведення тепла забезпечують мідні теплові трубки. Центральний та графічний процесори охолоджуються незалежно. Особлива трапецеїдальна конструкція кришки на 27% підвищує ефективність виведення тепла в порівнянні з традиційною формою корпусу. Один з вентиляторів розташовано безпосередньо під виділеною групою клавіш WASD, тому клавіатура ноутбуку залишається приємно прохолодною навіть під час тривалих ігрових сесій.

Віртуальний об'ємний звук у форматі 7.1

Технологія DTS Headphone: X формує віртуальний просторовий звук формату 7.1 при використанні навушників, вбудованих та зовнішніх динаміків. Таке рішення, що пропонує кілька оптимізованих для різних завдань профілів, ідеально підходить і для ігор, і для перегляду фільмів та спілкування з друзями. При активації ігрового профілю звуковий сигнал обробляється максимально точно, щоб під час гри користувач зміг вчасно почути, з якого боку від нього доноситься звук, і отримати тактичну перевагу над противниками. Вбудований еквалайзер дозволяє також вручну регулювати налаштування аудіосистеми.

Комфорт в грі та при наборі тексту

Ноутбук FX504 оснащений клавіатурою, яка відповідає найвищим стандартам якості та надійності TUF і в зручності не поступається окремим настільним клавіатурам навіть під час тривалих ігрових сесій і при наборі великих обсягів тексту. Ресурс цієї міцної клавіатури становить понад 20 мільйонів натискань, вдвічі більше, ніж у клавіатур, що встановлюються в звичайних ноутбуках. Клавіші з перемикачами ножичного типу мають вигин поверхні 0,25 мм та глибину ходу 1,8 мм, що забезпечує м'якість та точність натискань. Клавіатура обладнана підсвіткою, тому працювати та грати на ноутбуці комфортно навіть в темряві. Завдяки технології Overstroke клавіші спрацьовують, навіть коли вони ще не натиснуті до кінця – так система швидше реагує на дії гравця. Підвищенню швидкості та точності керування в іграх також сприяють виділена група клавіш WASD, широкий пробіл та ізольоване розташування групи клавіш зі стрілками.

 

Збільшена швидкість. Розширена зона покриття

У ноутбуці FX504 встановлено новітній модуль Wi-Fi стандарту 802.11ac другого покоління (Wave 2), що забезпечує швидкість передачі даних до 1,7 Гбіт/с, що в 12 разів вище попереднього стандарту 802.11b/g/n. Крім того, антенна конфігурація 2x2 забезпечує на 30% більшу зону покриття, ніж типова конфігурація 1x1.

 

Зручне розташування роз'ємів

FX504 володіє всіма інтерфейсами, необхідними для яскравих ігор та продуктивної роботи. У ньому є один порт USB 2.0 та два порти USB 3.0 для підключення ігрової периферії, а також вихід HDMI для виведення зображення на зовнішній дисплей. Всі роз'єми розташовані на лівій панелі пристрою, тому ніякі дроти не завадять переміщенню мишки під час гри.

 

Відмінна чутність

Вбудований масив мікрофонів відфільтровує сторонні звуки, щоб голос звучав чітко та чисто, навіть коли навколо дуже шумно. Розмовляєте ви по Skype з друзями або граєте в онлайн-ігри без гарнітури, мікрофон FX504 гарантує, що ваш голос буде почутий!

*Технічні характеристики залежать від конкретної конфігурації.

Ноутбук Asus TUF Gaming FX504GE-E4075T Black (90NR00I3-M00870)