Ноутбук Asus Laptop M570DD-DM153 Black (90NB0PK1-M02400)

Код: 672257
  • Кредит 0,01% до 25 платежів
  • Разом дешевше!
  • Розмір екрану 15,6"
  • Тип процесора AMD Ryzen 7 3700U
  • Кількість ядер процесора 4
  • Розмір оперативної пам'яті 16 Гб
  • Операційна система DOS
  • Об'єм накопичувача 512 Гб

Для роботи та розваг - кожен день!

X570 - це тонкий і легкий ноутбук з високопродуктивною апаратною конфігурацією, в яку входять процесор AMD Ryzen і дискретна відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1050. Він прекрасно підходить для мультимедійних додатків завдяки дисплею аж до формату 4K (Ultra HD) з розширеним колірним охопленням (100% колірного простору sRGB).

Стильний корпус з яскравими акцентами

Незвичайний дизайн ноутбука X570 притягує захоплені погляди - стильна чорна обробка корпусу доповнена яскраво-блакитною окантовкою. Товщина пристрою - всього 21,9 мм, а маса складає не більше 1,9 кг. Це один з найлегших ноутбуків з такою високою продуктивністю!

Сучасна конфігурація

Серце ноутбука X570 - процесор AMD Ryzen 7 3700U, який легко справляється з багатозадачного роботою, а відеокарта NVIDIA GeForce GTX 1050 забезпечує комфортну частоту кадрів в сучасних іграх. Швидкість бездротового з'єднання також приємно здивує - ноутбук оснащений дводіапазонним модулем Wi-Fi стандарту 802.11ac, який в 6 разів швидше, ніж 802.11n!

Цілий день без підзарядки

Ноутбук, яким постійно користуються для роботи і не тільки, повинен володіти потужним акумулятором, якого вистачить на цілий день. Дана модель оснащується літій-іонним акумулятором ємністю 48 Втч і здатна пропрацювати до 9 годин при відтворенні відео формату Full HD в офлайн-режимі. Завдяки технології прискореної підзарядки ASUS акумулятор ноутбука заряджається до 60% всього за 49 хвилин.

Зачаровує звучання

Аудіотехнологія SonicMaster забезпечує кристально чистий звук. У даній моделі ноутбука використовуються динаміки зі збільшеною резонансною камерою і спеціально трансмісійною лінією для потужного і чистого звучання в широкому частотному діапазоні. Крім того, динаміки ноутбука піддаються високоточному налаштуванню для гарантовано високої якості звучання.  

Ексклюзивні технології оптимізації зображення

Технологія Splendid дозволяє вибрати один з трьох попередньо встановлених режимів роботи дисплея, кожен з яких оптимізований під певні програми: режим Vivid підходить для перегляду фотографій і фільмів, режим Normal - для звичайної роботи в офісних додатках, а режим Eye Care - для комфортного читання з екрану. Крім того, є режим Manual, в якому передачу кольорів можна налаштувати вручну. Ще одна ексклюзивна технологія ASUS, під назвою TruLife Video, служить для автоматичної оптимізації параметрів зображення, таких як різкість і контрастність, при виведенні на екран комп'ютера відеороликів.

Комфортний набір тексту

Клавіатура ноутбука X570 володіє повнорозмірними клавішами з комфортною глибиною ходу 1,4 мм, а їх підсвічування дозволяє із зручністю працювати навіть в темряві.

Комфортна робота в будь-яких умовах

Ноутбуки компанії Asus розроблені для максимально комфортної роботи користувача, чому в чималому ступені сприяє інноваційна технологія ASUS IceCool. Завдяки інтелектуальному управлінню вентилятором охолодження, тонким тепловим трубкам і продуманій конструкції корпусу забезпечується комфортна температура робочої поверхні ноутбука.

Необмежені можливості

Сучасний мобільний комп'ютер повинен володіти безліччю інтерфейсів для підключення всіх необхідних зовнішніх пристроїв, тому модель X570 оснащена симетричним роз'ємом USB Type-C (USB-C), одним портом USB 3.0, двома стандартними портами USB 2.0 і роз'ємом HDMI для підключення зовнішніх моніторів.

Ноутбук Asus Laptop M570DD-DM153 Black (90NB0PK1-M02400)

Ноутбук Asus Laptop M570DD-DM153 Black (90NB0PK1-M02400)