Ноутбуки Asus ROG Strix G G531GU-AL227 Black (90NR01J3-M03940)

Код: 652441
  • Кредит 0,01% до 25 платежів
  • Розмір екрану 15,6"
  • Тип процесора Intel Core i7-9750H
  • Кількість ядер процесора 6
  • Розмір оперативної пам'яті 8 Гб
  • Операційна система DOS
  • Об'єм накопичувача 256 Гб

ROG Strix G

Твоя гра! Твоя перемога

Будучи прикладом лаконічного дизайну, ноутбук ROG Strix G пропонує користувачеві всю основну функціональність, необхідну для комп'ютерних ігор та продуктивної роботи на платформі Windows 10.1 Доступний за ціною, він дозволяє ще ширшій аудиторії геймерів насолодитися високою продуктивністю новітніх процесорів Intel Core дев'ятого покоління та відеокарт GeForce RTX/GTX.1 Інтелектуальна система охолодження допомагає вивільнити весь потенціал потужних компонентів, а технологія RangeBoost – отримати максимально стабільний сигнал при передаванні даних по мережах Wi-Fi. Ноутбук оснащений барвистим синхронізованим підсвічуванням Aura Sync (світлова смужка по трьох сторонах корпусу і чотири зони на клавіатурі).

Продуктивність геймерського класу

Перехід між іграми та роботою, не скидаючи швидкість ні на секунду! Графічна підсистема ноутбука ROG Strix G заснована на сучасній відеокарті – аж до моделі GeForce RTX 2070, частота якої за допомогою технології ROG Boost підвищується до 1540 МГц (при енергоспоживанні у 115 Вт). Високої продуктивності у широкому спектрі додатків також сприяють новітній процесор Intel Core дев'ятого покоління та швидка пам'ять DDR4-2666 об'ємом до 32 Гб.1

Інтелектуальне рішення

Концепція інтелектуального охолодження, що реалізується у ноутбуках серії ROG, передбачає грамотне поєднання апаратних елементів та вивірених налаштувань для кожної конфігурації. Так, 83-лопатеві вентилятори генерують потужний повітряний потік у корпусі моделі ROG Strix G, ультратонкі ребра радіаторів збільшують загальну поверхню теплообміну, а система самоочищення запобігає падінню ефективності охолодження, яке могло б статися через накопичення пилу. Що стосується програмної сторони, то додаток ROG Armoury Crate пропонує кілька режимів роботи ноутбука з різними співвідношеннями продуктивності та рівня шуму.

Частота оновлення 144 Гц!

Для перемоги у комп'ютерній грі потрібна блискавична реакція, і домогтися її допоможе швидкісний дисплей з частотою оновлення до 144 Гц. Це дозволяє максимально використовувати потенціал потужної відеокарти, здатної підтримувати високу частоту кадрів. Формуванню барвистого зображення, що створює ефект присутності у грі, також сприяють дуже тонка рамка і точне передавання кольорів дисплея.

Яскравіше, ніж будь-коли

Приглушіть освітлення – і ноутбук ROG Strix G стане центром загальної уваги завдяки яскравому підсвічуванню Aura Sync. Воно сяє крізь напівпрозорі межі клавіш і повністю прозорі ковпачки ігрової комбінації WASD, доповнені опціональною світловою смужкою, що обрамляє корпус. Колір та візуальні ефекти підсвічування можуть синхронізуватися з підсвічуванням інших Aura-сумісних пристроїв за допомогою зручної панелі керування.2

Точно в ціль

Довговічна та високоточна клавіатура, виконана у стилі звичайних зовнішніх моделей, володіє оптимізованою розкладкою і пропонує додаткові гарячі клавіші для часто використовуваних функцій. Виділена комбінація WASD1 і 4-зонне повнокольорове підсвічування дозволяють легше розпізнавати важливі поєднання клавіш у конкретних додатках. Ресурс клавіатури становить понад 20 мільйонів натискань.

Насичений ігровий звук

Ноутбук ROG Strix G наділений високоякісною аудіосистемою, що складається з пари спрямованих у бічні сторони динаміків та інтелектуального підсилювача, який забезпечує мінімальну кількість спотворень навіть на максимальній гучності, при цьому регулювання вихідної потужності динаміків захищає їх від перевантаження. Результат – чисте звучання зі збільшеним динамічним діапазоном та потужними басами.

Стабільно сильний сигнал Wi-Fi

У даний ноутбук встановлений бездротовий модуль Intel 802.11ac гігабітного класу з антенною конфігурацією 2х2 та пропускною спроможністю до 1,7 Гбіт/с. За стабільність його роботи відповідає ексклюзивна технологія ROG RangeBoost: спеціальні алгоритми використовуються для вибору тієї пари внутрішніх антен, яка забезпечить найкращий сигнал в поточних умовах.1

Інші світи

ROG Strix G ідеально підходить для систем віртуальної і доповненої реальності, оскільки відеокарта GeForce RTX/GTX.1 наділяє його продуктивністю, достатньою для підтримки частоти кадрів на комфортному рівні. Ноутбук повністю сумісний з сучасними VR-гарнітурами, тому ніщо не завадить вам зануритися у чарівні віртуальні світи.3

Armoury Crate

Додаток ROG Armoury Crate являє собою єдиний програмний центр керування ноутбуком. З його допомогою можна задати системні параметри, відрегулювати роботу підсвічування і навіть створити профілі з налаштуваннями, які будуть автоматично застосовуватися при запуску певних програм.

1Технічні характеристики залежать від конкретної моделі.

2Для поклавішного налаштування підсвічування потрібен додаток Aura Creator, який стане доступним з червня 2019 року.

3Для VR-систем потрібна відеокарта GeForce GTX 1660 Ti або більш продуктивна.

Ноутбуки Asus ROG Strix G G531GU-AL227 Black (90NR01J3-M03940)