Ноутбук Asus ROG Strix SCAR II GL504GW-ES013 Gunmetal (90NR01C1-M00990)

Код: 641336
 • ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ВІД ПРИВАТБАНКУ НА 10 ПЛАТЕЖІВ
 • «ПОКУПКА ЧАСТИНАМИ» ВІД MONOBANK НА 6 ПЛАТЕЖІВ
 • КРЕДИТ БЕЗ ПЕРЕПЛАТ НА 14 ПЛАТЕЖІВ
Кешбек x2 1361 ₴
75 499
- 10 %
Ваша знижка 7 400 ₴
0 : 0 : 0
75 499
68 099
Кешбек х2 1361 ₴
від 4 540 ₴/міс
Доставка в загрузка...
  Гарантія 24 місяця, обмін/повернення товару протягом 14 днів
  • Розмір екрану 15,6"
  • Тип процесора Intel Core i7-8750H
  • Кількість ядер процесора 6
  • Розмір оперативної пам'яті 16 Гб
  • Операційна система DOS
  • Об'єм накопичувача 8 Гб + 1 Тб + 256 Гб

  Asus ROG Strix SCAR II - точно в ціль!

  Ноутбук ROG Strix SCAR II пропонує всім любителям шутерів від першої особи ще більш досконале поєднання стилю та потужності. Його дисплей з надтонкою рамкою, частотою оновлення 144 Гц та низьким часом відгуку (3 мс) видає високоякісну картинку, допомагаючи точніше та швидше спіймати супротивника в приціл. Щоб збільшити зону охоплення модуля Wi-Fi на 30% і підвищити стабільність бездротового сигналу, використовується мультиантенна система RangeBoost. В його апаратну конфігурацію входять новітня відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2070 та процесор Intel Core i7 восьмого покоління, за стабільну роботу яких відповідає система охолодження HyperCool Pro. Для швидкого доступу до системних налаштувань та керування підсвічуванням Aura пропонується додаток Armoury Crate. Ноутбук ROG Strix SCAR II – це ідеальна зброя для влучних стрільців!

  Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2070

  ROG Strix SCAR II пропонує потужний арсенал, який допоможе перемогти у будь-якій грі! Конфігурація цього ноутбука містить процесор Intel Core 8-го покоління, 16 Гб оперативної пам'яті DDR4. Також він оснащується новітньою відеокартою NVIDIA GeForce RTX 2070 з відеопам'яттю об'ємом 8 Гб та підтримкою сучасних технологій штучного інтелекту й трасування променів у режимі реального часу.

  Геймерський дисплей з надтонкою рамкою

  Ноутбук ROG Strix SCAR II оснащується дисплеєм геймерського класу з надтонкою рамкою та чудовими характеристиками: частота оновлення екрану – 144 Гц, час відгуку – 3 мс (при перемиканні між півтонами). Завдяки практично відсутній рамці корпус ноутбука зменшився і став легше у порівнянні з попередньою моделлю. Таким чином, він є повноцінною мобільною геймерською платформою, яка дозволить залишатися у грі, де б ви не знаходилися.

  Якісне зображення

  Часом перемогу від поразки відокремлює частка секунди. Ось чому ноутбук ROG Strix SCAR II оснащується IPS-дисплеєм з підвищеною частотою оновлення екрану (144 Гц) та низьким часом відгуку (3 мс). Його максимальна яскравість становить 300 кд/м2, що на 20% вище, ніж у типових IPS-панелей.

  Для палких віртуальних битв

  ССистема охолодження HyperCool Pro містить у собі безліч елементів, які дозволяють потужному процесору та відеокарті показати свій максимум. Великий радіатор сприяє рівномірному розподілу тепла, а два 12-вольтні вентилятори створюють сильний повітряний потік з високим тиском. Також слід зазначити систему захисту від пилу, яка покращує надійність роботи та продовжує термін служби всього ноутбука.*

   

  12-вольтні вентилятори з великим числом лопатей

  Для підвищення ефективності системи охолодження в ній використовуються два 12-вольтні вентилятори, які мають більшу потужність у порівнянні зі звичайними 5-вольтними. Вони обертаються на 20% швидше, створюють на 42,5% сильніший повітряний потік та на 92% вище повітряний тиск. Лопаті вентиляторів виготовляються з рідкокристалічного полімеру, їх загальна кількість 71, що на 20% більше, ніж раніше!*

   

  Рівномірний розподіл тепла

  Теплові трубки обслуговують найгарячіші компоненти: центральний та графічний процесори. Для рівномірного розподілу тепла вони з'єднані зі спеціальною пластиною-радіатором. Вони також утримують температуру чипсета та елементів системи живлення на безпечному рівні – не вище 90°. *

  Пилостійка система вентиляції

  Пилостійка система охолодження, реалізована у ноутбуці ROG Strix SCAR II, дозволяє йому самостійно очищуватися від забруднення. Дрібні частинки пилу швидко виводяться з корпусу пристрою двома спеціально сконструйованими тунелями, а не осідають на радіаторах. Таке рішення підвищує ефективність охолодження і, як наслідок, збільшує термін служби всього ноутбука. Воно також сприяє зниженню рівня шуму від вентиляторів, оскільки ті з більшою легкістю продувають повітря крізь радіатори.

  Тонкі ребра радіаторів

  Радіатори, застосовані у даному ноутбуці, мають дуже тонкі ребра. Їх товщина складає 0,1 мм, що у два рази менше, ніж зазвичай. Таке рішення дозволило збільшити загальне число ребер, підняти площу розсіювання тепла на 10% та зменшити опір повітряному потоку на 7%.*

  Трапецієподібний проріз у кришці

  Кришка звичайного ноутбука у відкритому положенні може блокувати вихід повітря з вентиляційних отворів на задній панелі корпусу. Щоб уникнути цієї проблеми, у кришці моделі ROG Strix SCAR II зроблено трапецієподібний проріз. Таке просте рішення дозволило підвищити ефективність охолодження на цілих 27% у порівнянні з традиційною конструкцією.

   

  HyperFan

  Вентилятори системи охолодження можуть працювати у різних режимах, перемикання між якими здійснюється натисканням спеціального поєднання клавіш або в утиліті HyperFan, що є частиною додатку ROG Armoury Crate. Найагресивнішим є режим Turbo, в якому вентилятори обертаються на максимальній швидкості, щоб забезпечити стабільну роботу ноутбука під високими ігровими навантаженнями. Якщо ж пріоритетом є тиша, слід активувати режим Silent, в якому рівень шуму знижується до 35 дБ.* Також є проміжний збалансований режим з рівнем шуму менше 45 дБ, стандартний режим Windows з параметрами за замовчуванням та користувацький режим для автоматичного налаштування швидкості вентиляторів.

  Технологія RangeBoost

  Ігрові ноутбуки серії ROG Strix першими у світі оснащуються мультиантенним модулем Wi-Fi, який збільшує зону покриття на 30%, підвищує швидкість передавання даних та покращує стабільність бездротового сигналу. Запатентована технологія ROG RangeBoost виконана у вигляді чотирьох антен, розташованих у передній та задній частинах корпусу ноутбука, та спеціальних алгоритмів, які використовуються для вибору тієї пари антен, яка забезпечить найкращий сигнал в поточних умовах. Бездротовий модуль Intel 802.11ac (2x2) здійснює передавання даних на швидкості до 1,7 Гбіт/с!

  Ігрова клавіатура HyperStrike Pro

  Розкладка, як у звичайних зовнішніх клавіатур, чотири «гарячі» клавіші, налаштовуване чотиризонне кольорове підсвічування, виділена група клавіш WASD з прозорими капелюшками та продумана ергономіка (поверхня клавіш увігнута на ідеальні 0,25 мм) – клавіатура HyperStrike Pro забезпечить повний контроль над грою! Вона здатна коректно обробляти одночасне натискання будь-якої кількості клавіш, а ексклюзивна технологія ROG Overstroke дозволяє збільшити такий важливий для геймерів параметр як число дій за хвилину завдяки більш ранньому спрацьовуванню клавіші – задовго до її повного натискання. Важливою перевагою є і довговічність – ресурс клавіатури становить 20 мільйонів натискань!

   

  Клавіатура, оптимізована під ігри

  Клавіатура цього ноутбука виконана за стандартами звичайних клавіатур для стаціонарних комп'ютерів: з проміжками між групами функціональних клавіш (1), ізольованими клавішами зі стрілками для кращої їх ідентифікації наосліп (2). Пробіл став більшим і змінив свою форму (3) – тепер по ньому значно складніше промахнутися.

   

  Швидкість та чіткість спрацьовування

  Технологія ROG Overstroke забезпечує більш ранню реєстрацію спрацьовування клавіш – задовго до їх повного натискання, що позитивно позначається на швидкості керування в іграх. Причому для спрацьовування необхідно докласти точно визначену силу – 62 грами.

  «Гарячі» клавіші

  У верхній частині клавіатури розташовані чотири «гарячі» клавіші для доступу до додатка Armoury Crate (або ROG Gaming Center), регулювання гучності та відключення мікрофона. Вони розташовані з проміжками, щоб запобігти випадковому натисканню, і забезпечені унікальними ковпачками, що допомагають розрізняти їх на дотик. Швидкий доступ до різних популярних функцій та налаштувань також пропонується за допомогою клавіш F1-F12, розміщених нижче. Для швидкої ідентифікації вони згруповані по чотири.

   

  Синхронізація підсвічування

  Завдяки технології Aura Sync підсвічування, реалізоване у даному ноутбуці, може працювати синхронно з іншими Aura-сумісними пристроями (гарнітури, миші та ін). Це дозволить домогтися єдиного візуального оформлення всієї ігрової системи та налаштувати його відповідно до смаку користувача. У додатку Aura доступний повний спектр кольорів і сім разючих візуальних ефектів.

  Високоякісні стереодинаміки

  Звук – найважливіша складова будь-якої комп'ютерної гри, тому ноутбук ROG Strix SCAR II наділений високоякісною вбудованою аудіосистемою з розташованими з боків корпусу динаміками та інтелектуальним підсилювачем, який забезпечує мінімальну кількість спотворень навіть на максимальній гучності, при цьому регулювання вихідної потужності захищає динаміки від перевантаження. Результат – чисте звучання зі збільшеним динамічним діапазоном та потужними басами. Для гнучкого налаштування параметрів аудіосистеми використовуйте програму Sonic Studio III. Серед програмних функцій можна відзначити віртуальне просторове звучання при під’єднанні навушників та шумозаглушення при стрімінгу та спілкування через інтернет.

  Нові види реальності - вже тут і зараз!

  Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2070 пропонує повну сумісність з сучасними системами віртуальної реальності та високу продуктивність, необхідну для їх належної роботи.

  Під’єднання будь-якої периферії

  До даного ноутбука можна легко під’єднати сучасні периферійні пристрої, адже він володіє всіма необхідними інтерфейсами, а саме USB 3.1, HDMI (підтримує виведення зображення у форматі 4K/Ultra-HD з частотою кадрів до 60 Гц), mini-DisplayPort 1.4 (зображення 4K/Ultra-HD з частотою кадрів до 75 Гц, підтримка моніторів з технологією G-Sync).*

  *Технічні характеристики залежать від конкретної конфігурації.

  Ноутбук Asus ROG Strix SCAR II GL504GW-ES013 Gunmetal (90NR01C1-M00990)
  • ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ВІД ПРИВАТБАНКУ НА 10 ПЛАТЕЖІВ
  • «ПОКУПКА ЧАСТИНАМИ» ВІД MONOBANK НА 6 ПЛАТЕЖІВ
  • КРЕДИТ БЕЗ ПЕРЕПЛАТ НА 14 ПЛАТЕЖІВ
  Кешбек x2 1361 ₴
  75 499
  - 10 %
  Ваша знижка 7 400 ₴
  0 : 0 : 0
  75 499
  68 099
  Кешбек х2 1361 ₴
  від 4 540 ₴/міс