Ноутбуки Asus ROG Strix Scar II GL704GV-EV002 Scar Gunmetal (90NR01Y1-M00260)

Код: 653650
  • ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ ВІД ПРИВАТБАНКУ НА 10 ПЛАТЕЖІВ
  • «ПОКУПКА ЧАСТИНАМИ» ВІД MONOBANK НА 6 ПЛАТЕЖІВ
  • КРЕДИТ БЕЗ ПЕРЕПЛАТ НА 14 ПЛАТЕЖІВ
  • Розмір екрану 17,3''
  • Тип процесора Intel Core i7-8750H
  • Кількість ядер процесора 6
  • Розмір оперативної пам'яті 16 Гб
  • Операційна система Without OS
  • Об'єм накопичувача 8 Гб + 1 Тб + 256 Гб

Asus ROG Strix SCAR II - точно в ціль!

Ноутбук ROG Strix SCAR II пропонує всім любителям шутерів від першої особи ще досконаліше поєднання стилю та потужності. Його дисплей з надтонкою рамкою, частотою оновлення 144 Гц і низьким часом відгуку (3 мс) видає високоякісну картинку, допомагаючи точніше і швидше спіймати супротивника у приціл. Щоб збільшити зону охоплення модуля Wi-Fi на 30% і підвищити стабільність бездротового сигналу, використовується мультиантенна система RangeBoost. До його апаратної конфігурації входять новітня відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2060 і процесор Intel Core i7 восьмого покоління, за стабільну роботу яких відповідає система охолодження HyperCool Pro. Для швидкого доступу до системних налаштувань і керування підсвічуванням Aura пропонується додаток Armoury Crate. Ноутбук ROG Strix SCAR II – це ідеальна зброя для влучних стрільців!*

Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2060

ROG Strix SCAR II пропонує потужний арсенал, який допоможе перемогти у будь-якій грі! Конфігурація цього ноутбука включає процесор Intel Core 8-го покоління, 16 Гб оперативної пам'яті DDR4. Також він оснащується новітньою відеокартою NVIDIA GeForce RTX 2060 з відеопам'яттю об'ємом 8 Гб і підтримкою сучасних технологій штучного інтелекту й трасування променів у режимі реального часу.

Геймерський дисплей з надтонкою рамкою

ННоутбук ROG Strix SCAR II оснащується дисплеєм геймерського класу з надтонкою рамкою і чудовими характеристиками: частота оновлення екрана – 144 Гц,* час відгуку – 3 мс (при перемиканні між півтонами). Завдяки практично відсутній рамці корпус ноутбука зменшився і став легшим у порівнянні з попередньою моделлю. Таким чином, він є повноцінною мобільною геймерською платформою, яка дозволить залишатися у грі, де б ви не знаходилися.

Якісне зображення

Часом перемогу від поразки відокремлює частка секунди. Ось чому ноутбук ROG Strix SCAR II оснащується IPS-дисплеєм з підвищеною частотою оновлення екрана та низьким часом відгуку. Його максимальна яскравість становить 300 кд/м2, що на 20% вище, ніж у типових IPS-панелей.

Для спекотних віртуальних битв

Система охолодження HyperCool Pro містить безліч елементів, які дозволяють потужному процесору і відеокарті показати свій максимум. Великий радіатор сприяє рівномірному розподілу тепла, а два 12-вольтні вентилятори створюють сильний повітряний потік з високим тиском. Також слід зазначити систему захисту від пилу, яка покращує надійність роботи і продовжує термін служби всього ноутбука.*

 

12-вольтні вентилятори з великим числом лопатей

Для підвищення ефективності системи охолодження у ній використовуються два 12-вольтні вентилятори, які володіють більшою потужністю у порівнянні зі звичайними 5-вольтними. Вони обертаються на 20% швидше, створюють на 42,5% сильніший повітряний потік і на 92% вищий повітряний тиск. Лопаті вентиляторів виготовляються з рідкокристалічного полімеру, їх загальна кількість дорівнює 71, що на 20% більше, ніж раніше!*

 

Рівномірний розподіл тепла

Теплові трубки обслуговують найгарячіші компоненти: центральний та графічний процесори. Для рівномірного розподілу тепла вони з'єднані зі спеціальною пластиною-радіатором. Вони також утримують температуру чипсета та елементів системи живлення на безпечному рівні – не вище 90°.*

Пилостійка система вентиляції

Пилостійка система охолодження, реалізована у ноутбуці ROG Strix SCAR II, дозволяє йому самостійно очищуватися від забруднення. Дрібні частинки пилу швидко виводяться з корпусу пристрою двома спеціально сконструйованими тунелями, а не осідають на радіаторах. Таке рішення підвищує ефективність охолодження і, як наслідок, збільшує термін служби всього ноутбука. Воно також сприяє зниженню рівня шуму від вентиляторів, оскільки ті з більшою легкістю продувають повітря крізь радіатори.

Тонкі ребра радіаторів

Радіатори, використовувані у даному ноутбуці, мають дуже тонкі ребра. Їх товщина складає 0,1 мм, що у два рази менше, ніж зазвичай. Таке рішення дозволило збільшити загальне число ребер, підняти площу теплорозсіювання на 10% і зменшити опір повітряному потоку на 7%. *

Трапецієподібний виріз у кришці

Кришка звичайного ноутбука у відкритому положенні може блокувати вихід повітря з вентиляційних отворів на задній панелі корпусу. Щоб уникнути цієї проблеми, у кришці моделі ROG Strix SCAR II зроблено трапецієподібний виріз. Таке просте рішення дозволило підвищити ефективність охолодження на цілих 27% у порівнянні з традиційною конструкцією.

 

HyperFan

Вентилятори системи охолодження можуть працювати у різних режимах, перемикання між якими здійснюється натисканням спеціального поєднання клавіш або в утиліті HyperFan, що є частиною додатка ROG Armoury Crate. Найагресивнішим є режим Turbo, в якому вентилятори обертаються на максимальній швидкості, щоб забезпечити стабільну роботу ноутбука під високими ігровими навантаженнями. Якщо ж пріоритетом є тиша, слід активувати режим Silent, в якому рівень шуму знижується до 35 дБ.* Також є проміжний збалансований режим з рівнем шуму менше 45 дБ, стандартний режим Windows з параметрами за замовчуванням і користувацький режим для автоматичного налаштування швидкості вентиляторів.

Технологія RangeBoost

Ігрові ноутбуки серії ROG Strix першими у світі оснащуються мультиантенним модулем Wi-Fi, який збільшує зону покриття на 30%, підвищує швидкість передавання даних і покращує стабільність бездротового сигналу. Запатентована технологія ROG RangeBoost являє собою чотири антени, розташовані у передній та задній частинах корпусу ноутбука, і спеціальні алгоритми, які використовуються для вибору тієї пари антен, яка забезпечить найкращий сигнал у поточних умовах. Бездротовий модуль Intel 802.11ac (2x2) здійснює передавання даних на швидкості до 1,7 Гбіт/с!

Ігрова клавіатура HyperStrike Pro

Розкладка, як у звичайних зовнішніх клавіатур, чотири «гарячі» клавіші, налаштовуване чотиризонне кольорове підсвічування, виділена група клавіш WASD з прозорими капелюшками і продумана ергономіка (поверхня клавіш увігнута на ідеальні 0,25 мм) – клавіатура HyperStrike Pro забезпечить повний контроль над грою! Вона здатна коректно обробляти одночасне натискання будь-якої кількості клавіш, а ексклюзивна технологія ROG Overstroke дозволяє збільшити такий важливий для геймерів параметр як число дій за хвилину за рахунок більш раннього спрацьовування клавіші – задовго до її повного натискання. Важливою перевагою є і довговічність – ресурс клавіатури становить 20 мільйонів натискань!

 

Клавіатура, оптимізована під ігри

Клавіатура цього ноутбука виконана за стандартами звичайних клавіатур для стаціонарних комп'ютерів: з проміжками між групами функціональних клавіш (1), ізольованими клавішами зі стрілками для кращої їх ідентифікації наосліп (2). Пробіл став більшим і змінив свою форму (3) – тепер по ньому куди складніше промахнутися.

 

Швидкість і чіткість спрацьовування

Технологія ROG Overstroke забезпечує більш ранню реєстрацію спрацьовування клавіш – задовго до їх повного натискання, що позитивно позначається на швидкості керування в іграх. Причому для спрацьовування необхідно докласти суворо певну силу – 62 грами.

«Гарячі» клавіші

У верхній частині клавіатури розташовані чотири «гарячі» клавіші для доступу до додатка Armoury Crate (або ROG Gaming Center), регулювання гучності і вимкнення мікрофона. Вони розташовані з проміжками, щоб запобігти випадковому натисканню, і забезпечені унікальними ковпачками, що допомагають розрізняти їх на дотик. Швидкий доступ до різних популярних функцій і налаштувань також пропонується за допомогою клавіш F1-F12, розміщених нижче. Для швидкої ідентифікації вони згруповані по чотири.

 

Синхронізація підсвічування

Завдяки технології Aura Sync підсвічування, реалізоване у даному ноутбуці, може працювати синхронно з іншими Aura-сумісними пристроями (гарнітури, миші та ін). Це дозволить домогтися єдиного візуального оформлення всієї ігрової системи і налаштувати його відповідно до смаку користувача. У додатку Aura доступний повний спектр кольорів і сім приголомшливих візуальних ефектів.

Нові види реальності - вже тут і зараз!

Відеокарта NVIDIA GeForce RTX 2060 пропонує повну сумісність з сучасними системами віртуальної реальності і високу продуктивність, необхідну для їх належної роботи.

Високоякісні стереодинаміки

Звук – найважливіша складова будь-якої комп'ютерної гри, тому ноутбук ROG Strix SCAR II наділений високоякісною вбудованою аудіосистемою з розташованими по боках корпусу динаміками й інтелектуальним підсилювачем, який забезпечує мінімальну кількість спотворень навіть на максимальній гучності, при цьому регулювання вихідної потужності захищає динаміки від перевантаження. Результат – чисте звучання зі збільшеним динамічним діапазоном і потужними басами. Для гнучкого налаштування параметрів аудіосистеми використовуйте додаток Sonic Studio III. Серед програмних функцій можна відзначити віртуальне просторове звучання при під’єднанні навушників і шумозаглушення для стрімінгу та спілкування через інтернет.

*Технічні характеристики залежать від конкретної конфігурації.

Ноутбуки Asus ROG Strix Scar II GL704GV-EV002 Scar Gunmetal (90NR01Y1-M00260)